[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

زمانیکه قصد اپلای کردن به کانادا و آمریکا را دارید، شما باید در خصوص هزینه های مختلفی که باید بپردازید اطلاعات داشته باشید. چهار نوع  هزینه تحصیل در خارج  وجود دارد که شما باید آن ها را پرداخت کنید:

  • هزینه های درخواست
  • شهریه ها
  • اقدام برای دریافت ویزا
  • هزینه زندگی شما

تحصیل در کانادا یا آمریکا نیازمند تقریبا 20000 دلار برای پوشش دادن هزینه های زندگی و شهریه های شما می باشد. همچنین مهم است که این مقدار پول را در اختیار داشته باشید، زیرا برای اخذ ویزا موردنیاز می باشد.

زمانی که برای اخذ ویزا اقدام می نمایید، بسیار مهم است که نشان دهید که توانایی پرداخت شهریه خود و هزینه زندگیتان را دارید. این امر باعث افزایش شانس شما برای دریافت ویزا می گردد.

اجازه دهید هزینه های را تقسیم بندی کنیم.

هزینه اپلای

هزینه اپلای معمولا بین 30 تا 150 دلار برای هر برنامه می باشد. شما می توانید هزینه دقیق درخواست برای هر یک از برنامه ها را در صفحه وبلاگ برنامه مشاهده نمایید. هزینه درخواست برای دانشکده ای است که شما برای آن اپلای می کنید نه برای پی آسان. برای اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن فی داتشگاه‌ّها به صفحه اپلیکیشن فی پی آسان مراجعه فرمایید.

هزینه شهریه

هزینه های شهریه می تواند در بازه 7000 تا 30000 دلار وابسته به برنامه مورد نظر، سطح تحصیلات و دانشگاهی که شما قصد تحصیل در آن را دارید، قرار داشته باشد. در بسیاری از موارد، آموزشکده ها شهریه پایین تری نسبت به دانشگاه ها دارند.

برای بسیاری از زمینه های تحصیلی، ما برنامه هایی با شهریه کمتر از 15000 دلار در سال داریم.

شما می توانید به دنبال برنامه هایی در زمینه تحصیلی خود باشید، شهریه دقیق آن ها را ببینید و آن ها را بر حسب شهریه آن ها با استفاده از ابزار جستجو اولویت بندی کنید.

هزینه های ویزا

هزینه های درخواست ویزا برای امریکا 160 دلار است.

اجازه تحصیل در کانادا 150 دلار می باشد.

هزینه های بیشتر ممکن است بسته به ملیت شما مورد نیاز باشد.

هزینه های زندگی برای تحصیل در خارج

کمترین هزینه زندگی از 8000 دلار تا 15000 دلار در شهر های مختلف آمریکای شمالی متفاوت است.

شما می توانید هزینه های زندگی برای هر دانشگاه یا آموزشگاه را در صفحه های مدارس مشاهده کنید. اما به یاد داشته باشید که خدمات پی آسان 100% رایگان می باشند! اکنون شما می دانید که چه میزان پول باید داشته باشید هزینه تحصیل در خارج را بپردازید! شما می توانید به اقدام به اپلای به دانشگاه مورد نظر با مراجعه به Admission Fee / Deposit Fee کنید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row” global_module=”10060″ make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” padding_mobile=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” column_padding_mobile=”off” custom_padding=”25px|||”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image global_parent=”10060″ admin_label=”Image” src=”https://www.payasan.com/wp-content/uploads/2017/07/telegram-end-of-posts-1.png” alt=”تلگرام پی آسان ” show_in_lightbox=”off” url=”https://t.me/payasan” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”off” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_post_nav global_parent=”10060″ admin_label=”Post Navigation” in_same_term=”on” hide_prev=”off” hide_next=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” title_font_size=”20px”] [/et_pb_post_nav][et_pb_signup global_parent=”10060″ admin_label=”Email Optin” provider=”mailchimp” mailchimp_list=”fe56e4489d” aweber_list=”none” title=”از آخرین مقالات با خبر شوید، جایزه بگیرید. ” button_text=”عضویت در خبر نامه ” use_background_color=”on” background_color=”#0e93d6″ background_layout=”dark” text_orientation=”center” use_focus_border_color=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″ header_line_height=”1.6em” body_line_height=”1.5em”]

 

[/et_pb_signup][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]