[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

پنج منبع برتر آنلاین (و البته رایگان!) برای آزمونِ GRE

هزینه­ های آماده شدن برای آزمون GRE و اپلای برای تحصیلات تکمیلی می­تواند روی هم انباشته شوند. پس چه دلیلی وجود دارد که از منابع رایگان موجود در اینترنت استفاده نکنیم؟ علاوه بر کتاب­های الکتریکی و وبلاگ ما، اینجا بهترین منابع آنلاین جهت تقویت مطالعات شما برای امتحان معرفی شده­اند. لذت ببرید! 

پنج منبع برتر رایگان برای آزمون GRE

 

۱-آزمون­های نرم­افزارPowerprep ETS

این­ها آزمون­های آزمایشی رایگان انلاین ارائه شده توسط خود طراحان سوال هستند. توضیح بیشتری لازم است؟ با کمک این آزمون­های آزمایشی نه تنها درکی از محتوای آزمون GRE پیدا می­کنید، بلکه اصول آزمون، مانند نحوه عملکرد ماشین حساب، علامت گذاری یک سوال برای بازگشتن به آن و سایر موارد دیگر را می­توانید متوجه شوید.

 

۲-فلش کارت­هایِ لغاتِ GRE منگوش

این فلش کارت­هایِ لغاتِ GRE  بیش از 1000 کلمه از مهم ترین لغاتی که در آزمون GRE مواجه خواهید شد را پوشش می­دهد. برای استفاده از آن هم میتوانید برنامه را دانلود کنید و هم از نسخه دسکتاپ استفاده کنید.

 

۳-آزمون تمرینی GRE منهتن

منهتن منبع معتبری از اطلاعات مربوط به آزمون GRE شناخته می­شود، بنابراین این آزمون تمرینی GRE از استاندارد بسیار بالایی برخوردار هست.  یک منبع کامل با توضیحات.

 

۴-آکادمی خان

آکادمی خان مکانی عالی برای یادگیری و فهمیدن تقریبا همه چیز است. اگرچه بخشی مجزا جهت آمادگی برای آزمون GRE اختصاص داده نشده است، اما با این وجود می­توانید مطالب زیادی پیدا بکنید که برای آمادگی شما برای امتحان، مخصوصا در زمینه ریاضی، بسیار مفید خواهند بود. فقط زمینه­ای را که در آن مشکل دارید، در آکادمی جستجو کنید که به احتمال زیاد ویدئویی را که در آن موضوع مورد نظر به بهترین شکل توضیح داده می­شود، پیدا خواهید کرد.

 

۵-مجموعه موضوعات نوشتاریِ ETS – بحث و موضوع

موسسه ETS، مجموعه یِ کلیِ موارد امتحانی که موضوع نوشتار از بین آنها انتخاب خواهد شد را فراهم کرده است. به این معنی که شما قطعا با یکی از این موضوعات در آزمون خود برخورد خواهید کرد. با استفاده از این موضوعات، نوشتن را تمرین کنید.

برای ثبت نام و آشنای بیشتر با آزمون جی ار ای می توانید به صفحه آزمون جی ار ای مراجعه فرمایید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” padding_mobile=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” column_padding_mobile=”off”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider admin_label=”Divider” color=”#ffffff” show_divider=”off” divider_style=”solid” divider_position=”top” hide_on_mobile=”on”] [/et_pb_divider][et_pb_post_nav admin_label=”Post Navigation” in_same_term=”on” hide_prev=”off” hide_next=”off” use_border_color=”on” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_margin=”20px|||” title_font_size=”20px”] [/et_pb_post_nav][et_pb_signup admin_label=”Email Optin” provider=”mailchimp” mailchimp_list=”fe56e4489d” aweber_list=”none” title=”از آخرین مقالات با خبر شوید، جایزه بگیرید. ” button_text=”عضویت در خبر نامه ” use_background_color=”on” background_color=”#000060″ background_layout=”dark” text_orientation=”center” use_focus_border_color=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″]

 

 

[/et_pb_signup][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]