خانه » سامانه های پرداخت » پرداخت با کارت‌های اعتباری ویزا / مستر

پرداخت آنلاین با ویزاکارت و مسترکارت

پرداخت آنلاین در بسیاری از سایت های اینترنتی تنها با کارت های اعتباری (Credit Cards) قابل انجام است. پی آسان با افتخار به کمک حساب های بانکی خود در کانادا و آمریکا این خدمات را به مشتریان عزیز پیشنهاد می‌دهد.

پرداخت آنلاین با ویزاکارت و مسترکارت

پرداخت آنلاین در بسیاری از سایت های اینترنتی تنها با کارت اعتباری / Credit Cards قابل انجام است. علت این محدودیت این است که کارت های اعتباری امکان باز پرداخت پول (مثلا برای فروشگاه های آنلاین و خرید بلیط هواپیما) و نیز دریافت جریمه احتمالی (مثلا برای رزو هتل و خودرو) را به دریافت کنندگان می دهد. متاسفانه به دلیل تحریم ها، کارت های اعتباری ویزا و مستر توسط بانک های ایرانی صادر نمی شود. پی آسان با افتخار به کمک حساب های بانکی خود در کانادا و آمریکا این خدمات را به مشتریان عزیز ارایه می دهد.


سوالات متدوال پیرامون استفاده از خدمات مسترکارت و ویزاکارت در ایران

نوعی کارت‌ پرداخت الکترونیکی است که به منظور اجرای تراکنش‌ها از شبکه وسیع جهانی مستر کارت بهره می برد؛ یعنی با آن میتوانید در اکثر نقاط دنیا که این پایانه را دارند، تراکنش انجام دهید ( این کارت ها با سه میلیون دستگاه پایانه ATM, POS در رتبه اول مبادلات مالی قرار دارند ). این کارت‌ها می‌توانند از انواع کارت‌های اعتباری، اقساطی و پیش‌پرداختی باشند.

با مسترکارت میتوانید در تمام دنیا ( به جز کشورهای تحریمی ) با دستگاه POS خرید انجام دهید. و همچنین از خودپردازهای مسترکارت پول نقد دریافت کنید. و به راحتی از فروشگاه های آنلاین خرید کنید. کارت‌های اعتباری همچون مستر کارت علاوه بر ایجاد دسترسی گسترده به منابع ارزی در خارج از کشور، امکان دریافت وجه نقد در کشورهای خارجی برای مسافرت‌های تفریحی، کاری و یا تحصیلی شما را فراهم می‌کند.

مهم نیست واحد پول شما و کشوری که خرید می کنید چیست. مسترکارت، با نرخ روز به سرعت این تبدیل را انجام خواهد داد. مثلا اگر در ترکیه در یک فروشگاه کارت بکشید و هزینه به لیر باشد. معادل آن مبلغ از کارت شما به دلار کسر میگردد.

کارمزد و سقف پرداخت مسترکارت شما، با توجه به کمپانی سرویس دهنده و بانک مورد نظر و نوع کارتی که تهیه می کنید، متفاوت است و هر بانک و صادرکننده ای نرخ متفاوتی برای سقف پرداخت ها قائم می شود. هنگام خرید، به دقت نیازهای خود را با سرویس مورد نظر تطبیق دهید و از مشاوران پی آسان برای خرید مناسب تر کمک بگیرید.

شارژ لحظه ای کارت و آخرین تراکنشها از طریق ارسال پیامک با پیش شماره 44+ از طرف سیستم مرکزی مسترکارت انجام میشود.همچنین ایمیل جداگانه ای را هم از طریق بانک دریافت خواهید نمود.

مستر کارت و ویزا کارت به طور کلی تفاوت های چندانی با یکدیگر ندارند. هر دو به صورت گسترده در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و میتوان گفت تقریباً تعداد فروشگاه هایی که مستر کارت را قبول می کنند با تعداد فروشگاه هایی که ویزا کارت را قبول می کنند مشابه است. از نظر معیارهای امنیت پرداخت و سرعت تراکنش نیز این دو شبکه بسیار بهم نزدیک هستند. موضوع مهم ویژگی های کارت است نه مستر یا ویزا بودن آن. هر کارتی محدودیت ها و ویژگی های خاصی دارد، از جمله سقف برداشت روزانه، قابلیت تبدیل واحد ارز، قابلیت انتقال دادن و … . برای خرید کارت باید شرایط، امکانات، محدودیت ها و همچنین نیازهای خود را در نظر بگیرید نه شرکت صادر کننده را.

– اطمینان از ثبت ملیت واقعی شما به عنوان فردی ایرانی در هنگام صدور کارت اعتباری، باعث کاهش احتمال مسدود شدن حساب بانکی خارجی شما به علت ارائه اطلاعات اشتباه خواهد شد. – مسترکارت و کارت‌های اعتباری دیگر در صورتی که بخواهید به حساب بانکی خارجی متصل باشند حتما باید با نام و مشخصات فردی شما صادر شوند. – در صورتی که مایل به خرید کارت‌های هدیه اعتباری (Gift Card) همچون مسترکارت پیش‌پرداختی Mastercard Prepaid باشید حتما از امکان خرید محصولات و یا خدمات مورد نظرتان از طریق چنین کارت‌هایی اطمینان کسب کنید. برخی از مؤسسات و شرکت‌ها امکان پرداخت از طریق کارت‌های اعتباری هدیه را فراهم نمی‌کنند.

– کارت های اعتباری Credit Card : توضیحاتی که در بالا داده شد، فعالیت عمده کارت های اعتباری را شامل می گردد. – کارت های نقدی Debit Card : این کارت ها مانند کارت های شتاب در ایران است. شما باید در حساب پول داشته باشید تا بتوانید آن را برداشت کنید. – کارت های پیش پرداختPre-Paid Card : برخی کردیت کارت ها که بدون نیاز به سنجش اعتبار می توان پول آنرا پرداخت کرد و سپس آن را خریداری نمود. بسیاری از کارت های اعتباری هدیه به این شکل هستند.

چراکه می توانید بدون اینکه پولی در حساب داشته باشید مثلا با یک کارت هزار دلاری ، به اندازه ی ۱۰۰۰ دلار از کارت خود خرج کنید. سپس در پایان ماه صورت حسابی دریافت خواهید کرد که به شما این امکان را میدهد که مبلغ را از حساب بانکی خود تسویه کنید.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره