خانه » سامانه های پرداخت » وسترن یونیون

وسترن یونیون

از بهترین خدمات وسترن یونیون ،‌ Cablegrams است که برای ارسال فوری حواله ارزی به سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. پی آسان این خدمت را برای مشتریان عزیز تا سقف ۶۰۰۰ دلار آمریکا و در کمترین زمان انجام می دهد.

وسترن یونیون چیست؟

ارسال فوری حواله به سرتاسر دنیا بدون حساب بانکی

شاید به این فکر کرده باشید گه اگر به کشور دیگری سفر کرده اید و نیاز فوری به ارز داشته باشید راه حل آن چیست؟ وسترن یونیون بزرگترین صرافی بین المللی در دنیا است که با داشتن ۵۰۰ هزار شعبه در سرتاسر کره خاکی، ارسال ارز لحظه‌ای را میسر کرده است.

ارسال حواله وسترن یونیون

برای ارسال ارز به خارج با وسترن یونیون بایستی در سایت پی آسان مشخصات فرد گیرنده و مبلغ مورد نظرتان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت حواله شما را ارسال می کنند و کد ۱۰ رقمی برای شما ارسال می شود. شخص گیرنده با مراجعه به شعب وسترن یونین و داشتن کارت شناسایی می تواند وجه به صوررت لحظه ای دریافت کند.

دریافت حواله وسترن یونیون

برای دریافت حواله ای که دوستان یا مشتریانتان برایتان فرستاده است می بایستی در بخش نقد کردن درآمد ارزی ثبت سفارش کنید. همچنین می توانید در بخش پشتیبانی تیکت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت مشخصات کارمندان ما در خارج از کشور را در اختیارتان می گذارند.

بعد از اینکه حواله برای ما ارسال شد، کد پیگیری ۱۰ رقمی MTCN در اختیار ما قرار می دهید (یا عکس رسید حواله را برای ما ارسال کنید.) همکاران ما در اسرع وفت مبلغ حواله را به نرخ ارز روز و تنها با ۶۰ دلار کارمزد به حسابتان واریز می‌کنند.

سوالات متدوال پیرامون استفاده از خدمات وسترن یونیون در ایران

برتری استفاده از وسترن یونیون سرعت ارسال و بیشینه انتقا آن است. به محض ارسال حواله از کشور مبدا ، فرد گیرنده می تواند مبلغ را با مراجعه به هر یک از دفاتر این شرکت در کشور مقصد ، حواله را دریافت کند. مزیت دیگر عدم نیاز به حساب بانکی است. بدین صورت که فرستنده فقط با داشتن اطلاعات پاسپورتی فرد گیرنده می تواند وجه را ارسال و گیرنده نیز با داشتن اصل پاسپورت می تواند مبلغ را دریافت کند.

کمپانی وسترن یونیون از معتبرترین شرکتهای فعال در زمینه فین‌تک است. اما توجه داشته باشید که تنها اگر کد ۱۰ رقمی حواله به همراه کارت شناسایی فرد دریافت کننده موجود باشد امکان نقد کردن حواله وجود دارد.

کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به مقدار ارز ارسالی مقادیر متفاوت است، برای اطلاع از قیمت دقیق با شرکت تماس حاصل فرمایید.

وسترن یونیون بر اساس فرمول شرکت خود عمل می کند و معمولا نرخی بین ۰.۵ تا ۵ درصد کارمزد تبدیل ارز حساب می‌کند.

شخص دریافت کننده با داشتن کد ۱۰ رقمی حواله و کارت شناسایی معتبر می تواند در تمامی شعب وسترن در آن کشور نسبت به دریافت حواله اقدام کند.

1- نام دقیق گیرنده 2- شهر محل سکونت گیرنده 3- ارسال مدارک هویتی خودتان.

برای Western Union شماره پاسپورت گیرنده الزامی است. این قانون برای جلوگیری از پولشویی ارائه شده است.

وسترن یونیون خیلی سریعتر از سوئیفت است اما سوئیفت ارزان تر است.

پس از انجام تراکنش وسترن یونیون یک رمز (کد ) به شخص فرستنده داده میشود تا آن را در اختیار گیرنده قرار دهد. گیرنده میتواند با کارت شناسایی و رمز مورد نظر پول را دریافت کند.

کد ۱۰ رقمی دریافت حواله حداکثر تا ۱۲ ساعت برای شما ارسال می‌شود

درصورتی اشتباهی در اطلاعات حواله وجود دارد و یا تصمیم به انصراف از پرداخت حواله دارید می بایست در کمتر ۱۰ روز به پی‌آسان اطلاع دهید تا پی‌آسان پیگیری لازم را انجام دهد.

با سرعت خیلی زیاد و ایده آل ! پول بین 1 تا 3 ساعت کاری به مقصد می رسد. البته روز و ساعت اداری بی تاثیر نیست و اگر خارج از روز یا ساعات کاری درخواست دهید، کمی بیشتر زمان ببرد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره