خانه » خدمات ما » grammarly

گرامرلی Grammarly

سایت گرامرلی پلتفرمی آنلاین جهت اصلاح وغلط‌گیری متون انگلیسی، جلوگیری از سرقت ادبی و تشخیص صحت منابع می‌باشد. شما می‌توانید برای پرداخت و خرید نسخه پریمیوم گرامرلی (Grammarly premium) با کمترین قیمت و در کوتاه ترین زمان از خدمات پرداخت با پی پل پی آسان ‌استفاده کنید.

پلتفرم گرامرلی

سایت گرامرلی یک پلتفرم آنلاین است که در سال ۲۰۰۹ با هدف اصلاح متن ها، کلمات و ساختار جملات انگلیسی و جلوگیری از سرقت ادبی به صورت رایگان ارائه شد. این پلتفرم متن ها را با ۲۵۰بیش قاعده دستور زبان انگلیسی بررسی کرده و اصلاحات مورد نیازرا به کاربر اعلام می کند. این پلتفرم را می‌توان بر روی مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس، مایکروسافت آفیس و نرم‌افزار برای ویندوز نصب کرد تا إصلاحات پیشنهادی را به ما اعلام کند. همچنین این پلتفرم برای اصلاح دست نوشته ها، مقاله ها، ایمیل ها و متن های آیلتس و تافل بسیار مفید و کاربردی است.

پرداخت هزینه خرید بسته های پریمیوم گرامرلی به صورت تمدید‌شونده (Reccuring) است و تیم پی آسان این امکان را برای همراهان سایت فراهم نموده است تا با کم ترین قیمت ممکن و در کوتاه ترین زمان از طریق پرداخت با پی پل( paypal) بتوانند حساب کاربری گرامرلی خود را ارتقا دهند.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره