[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

منابع رایگان آزمون تافل

آمادگی برای آزمون تافل می تواند بسیار پر هزینه باشد.  به ویژه هنگامی که شما به طور همزمان برای سایر آزمون های استاندارد مطالعه می‌کنید. خوشبختانه، بسیاری از منابع بسیار عالی در اینترنت وجود دارد که در این پست، ما نگاهی به برخی از بهترین منابع رایگان تافل در دسترس برای آموزش تافل می‌اندازیم:

Magoosh  

اگر شما در حال خواندن مطالب این وبلاگ هستید،  شما احتمالا در حال حاضر با منابع رایگان Magoosh  برای دانش آموزان تافل آشنا هستید، مانند راهنمای Toefl iBT، فلش کارت واژه‌های تافل،‌ پی دی اف  سوالات تمرینی، آموزش  تافل ایمیلی، مجموعه تست  کامل تافل، و پی دی اف واژگان TOEFL تافل  قابل چاپ و دانلود مگوش . کارشناسان تافل مگوش به طور مستمر در حال خواندن و بررسی محبوب ترین کتاب تافل هستند  بنابراین  وقت و پولتان برای منابع گران قیمت هدر ندهید.

اگر شما فقط یک ماه قبل از آزمون تافل زمان دارید، وقت آن است که کمر همت را ببندید! یاد بگیرید چگونه  یک برنامه مطالعه بریزید که وقت شما بیشتر و تلاشتان کمتر شود، در حالی که نمره بالاتری کسب کنید. و اگر شما بیش از یک ماه قبل از آزمون وقت دارید، که چه بهتر. شما همچنان می توانید از مشاوره تخصصی در اینجا بهره‌مند شوید.

بهتر از این؟ لازم نیست تکان بخورید،‌ فقط فیلم زیر را ملاحظه کنید.

برای اطلاعات بیشتر به این مطلب توجه کنید.

پادکست

 گوش دادن به پادکست های آموزشی از دانشگاه معتبر می تواند به شما کمک که به شنیدن زبان بومی انگلیسی در مورد موضوعات مختلف به زبان رسمی، علمی عادت کنید. این تمرین  به ویژه برای بخش گوش دادن تافل بسیار مناسب است، همچنین یک راه بسیار خوبی برای بهبود واژگان خود و درک  مطلب است. این پادکست های آموزشی رایگان امتحان کنید – وبه آنهایی که از دانشگاه آکسفورد هستند نیز نگاه ویژه داشته باشید.

می توانید در طول مسیر برای آزمون تافل آماده شوید.

می توانید در طول مسیر برای آزمون تافل آماده شوید.

TED.com

TED میزبان یک کتابخانه بزرگ از سخنرانی های ویدئویی از انسان‌‌های درخشان و الهام بخش است. گوش دادن به سخرانی‌های TED در طیف وسیعی از موضوعات به بهبود درک گوش دادن شما کمک می کند در حالی که شما  چیزهای جالب در مورد زندگی، علم، فناوری و وقایع جاری یاد می‌گیرید. شما همچنین می توانید کتاب کوتاه TED  را برای بهبود مهارت های درک مطلب خود بخوانید. (این نوعی از یادگیری است که در واقع بسیار سرگرم کننده است.  آن را به عادات زندگی روزمره خود ٖٖاضافه کنید.)

مستند

 تماشای تلویزیون، فیلم، و یوتیوب یک راه مفید برای تمرین زبان انگلیسی است، اما تماشای مستند به شما کمک خواهد که صحبت کردن واقعی مردم بدون تلطیف آن را یاد بگیرید. به علاوه، از موضوعات مطرح شده در مستند به انواع چیزهایی که شما در تافل می‌خوانید و می شنوید، نزدیک تر است. مستندهای رایگان آنلاین را اینجا ببینید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image admin_label=”Image” src=”https://www.payasan.com/wp-content/uploads/2017/06/tofel-free-course.jpg” alt=”آمادگی برای آزمون تافل” title_text=”آمادگی برای آزمون تافل” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”fade_in” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

پوردو OWL

آزمایشگاه آنلاین نوشتن پوردو (OWL) راهنمایی نوشتن  و منابع رایگان ، یک وبلاگ دستور زبان، و آموزگارانی برای پاسخ به سوالات رایتینگ کوتاه شما فراهم می‌کند. این یک منبع عالی برای  زمانی که شما نوشتن را در تافل تمرین می‌کنید است.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

منابع ETS

The Educational Testing Service  منابع رایگان بسیار زیادی در اختیار دانشجویان قرار می دهد برای نمونه:

۱- Quick Prep: یک ابزار عملی با  سوالات آزمون واقعی تافل iBT از آزمون گذشته، از جمله رونوشت (و در برخی موارد، فایل های صوتی واقعی) از بخش های گوش دادن آزمون.

۲- نمونه سوالات: نمونه سوال های تعاملی تافل iBT به شما کمک کند به ساختار و قالب تافل آشنا شود.

۳- سخرانی‌های TOEFL: سمینارها  و وبینارهای آنلاین که در آن نمایندگان ETS  به دانش آموزان در مورد آزمون TOEFL، ثبت نام، و آماده سازی آموزش می‌دهند.

۴- تلویزیون TOEFL: فیلم های یوتیوب که فرمت TOEFL را توضیح می دهند، وبرای مطالعه تافل راهنمایی، می کنند و  اطلاعاتی در مورد تحصیل در خارج از کشور ارائه می‌دهند.

۵- برنامه ریز تافل: این PDF راهنما درباره  تدارکات لازم برای تافل را توضیح می دهد. این منبع در مورد هر یک از بخش های منفرد آزمون سخن می گوید، به علاوه نمره بندی تافل و گزارش نمره را توضیح می دهد.

شبکه یادگیری

 شبکه آموزش نیویورک تایمز هر روز مقالات آموزشی و مربوط به آموزش و پرورش می نویسد. این مقالات، واژگان و ساختارهای پیشرفته ای استفاده می‌کنند که مثال بسیار خوبی از  نوع نوشتن رسمی است که شما در آزمون تافل با آن روبرو می شوید. خواندن این مقاله‌ها نه تنها باعث تحریک فکری شما می‌شود ، بلکه یک تمرین عالی انگلیسی است.

کلمه دینامو

 بازی چالش کلمات دینامو را بازی کنید تا دایره واژگان پایه (ابتدایی تا دبیرستان سطح) خودتان را امتحان کنید.

هنر و نامه های روزانه

سایت aldaily، از وقایع نگار آموزش عالی، شامل فهرست از مقالات، تفسیر، و کتاب در تمامی موضوعات است. این لیست هر روز به روز می‌شود، و مجموعه‌ای غنی از منابع خواندن دانشگاهی که شما با آن می توانید مهارت های درک مطلب خواندن انگلیسی خود را تمرین را فراهم می‌کند.

وبلاگ پی آسان

در وبلاگ پی‌آسان ما سعی می‌کنیم بهترین منابع در دسترس را برای شما جمع آوری کنیم. از ویدیوهای یوتوب گرفته تا آزمون‌های آمادگی را در پست مختلف برای شما فرا هم می کنیم. همچنین برای آشنایی با شرایط ثبت نام آزمون TOEFL به این صفحه مراجعه فرمایید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]