[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

یافتن منابع تمرین TOEFL با کیفیت بالا در اینترنت کار دشواری است و حتی دشوارتر از آن تمرین TOEFL می باشد! منابع بسیار زیادی وجود دارد که به شما بهترین سوالات تمرین برای آزمون را قول می دهند، چگونه می توانید بفهمید که کدام منابع میتواند به شما برای آماده شدن برای TOEFL کمک نماید؟

تمرین TOEFL

زمانی که شما به دنبال منابع TOEFL هستید، به دنبال چه چیزی باید بگردید؟ سوالاتی که محتوای آزمون را به خوبی انعکاس دهند. بخش هایی از تست که توسط کارشناسان نوشته شده باشد. پاسخ های نمونه ای برای قسمت گفتاری و نوشتاری؛ توضیحات نوشته شده بصورت واضح و با دقت از سوالات و راستاهایی که چگونه می توان پاسخ های قسمت های خواندنی و شنیداری را پیدا کرد. و شما باید به دنبال منابعی با سوالات متنوع باشید.

این کارهای بسیار زیادی است. اما جستجو دیگر به پایان رسیده است! این همان دلیلی است که منابع ما بوجود آمده است.

PDF تمرین TOEFL را می ‌توانید از کانال تلگرام پی‌آسان دانلود کنید و یا در لیست زیر ثبت نام کنید نا لینک آن برای شما ایمیل شود:

در این 75 صفحه، شما موارد زیر را مشاهده می کنید :

  • سوالات تمرین TOEFL برای هر قسمت از آزمون – قسمت خواندنی، شنیداری، گفتاری و نوشتاری
  • توضیحات جزئی برای هر سوال
  • پاسخ های نمونه برای قسمت های نوشتاری و گفتاری
  • منابع رایگان دیگر برای ادامه تمرینات آمادگی برای آزمون

چگونه از این PDF برای آمادگی TOEFL استفاده کنیم

زمانیکه شما مقداری وقت برای مطالعه برای آزمون صرف کردید، بسیار مهم است که آنچه را که یاد گرفته اید تمرین نمایید. شما باید این سوالات تمرین TOEFL را از پکیج آمادگی TOEFL ویژه برای آماده سازی مهارت هایتان برای آزمون تمرین کنید. برای تمرین بیشتر قبل از آزمون، آزمون تمرین TOEFL، Magoosh برای چک کردن پیشرفت خود را امتحان کنید.

بهترین راه برای استفاده از این PDF پاسخ به سوالات و سپس چک کردن آن پاسخ ها با پاسخ های کلیدی در انتها می باشد. ما همچنان توضیحات جزئی تری فراهم آورده ایم، بنابراین شما باید آن ها را به دقت مطالعه کنید.

ما واقعا امیدواریم شما از این منبع جدید لذت برده و لطفا ما را در جریان سوالات خود قرار دهید.

مطالعه خوبی داشته باشید!

شما همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون تافل به صفحه این آزمون در سایت پی‌آسان مراجعه فرمایید.

[/et_pb_text][et_pb_code admin_label=”Code”]<span data-sumome-listbuilder-embed-id=”3fe1624a8a90803bb4bd3d1014867b2c9173fd554de42894fb1e8079a9dc11f7″></span>[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]