7 برتری استفاده از MasterCard در مسافرت‌های فصلی

میلیون ها نفر در سراسر دنیا ، وقتی وارد تعطیلات فصلی خود می شوند، دچار جنون سفر می شوند! مخصوصا سفرهای بین المللی و خارج از کشور . با توجه به اینکه این تعطیلات فصلی به سرعت در حال آمدن و گذشتن هستند ، میخواهیم قبل از اینکه احتمالا فرصت را از دست دهید، 7 نکته درباره برتری استفاده از MasterCard در مسافرت‌های فصلی را به شما ارئه دهیم .

معمولا باهوش ترین مسافران سفرهای بین المللی، مسافرانی هستند که تنها سفر نمی کنند، بلکه MasterCard  را نیز همراه خود می کنند! استفاده از MasterCard نه تنها می تواند زمان و پول شما را ذخیره کند، بلکه گزینه های امنیتی زیادی را برای نگه داشتن پول خود در هرکجا که می روید، به شما ارائه می دهد . بیایید شروع کنیم و 7 نکته برای استفاده بهتر از MasterCard در سفرهای خارجی و بین المللی را مرور کنیم..

هدیه ها و مزایای خوب

بسیاری از کارت های MasterCard شامل هدیه، مزایا و بیمه هایی هستند که می تواند زمان و پول شما را ذخیره کند . از آنجایی که این هدایا و مزایا بسته به صادر کننده کارت ها متفاوت است، به شما توصیه میکنیم هنگام تهیه این کارت ها مزایا و هدیه های هرکدام را بررسی کنید .

مزایایی که برایتان بهتر است

این را بدانید که برای یک سفر جاده ای و مسافرت با ماشین ( که نیاز به سوخت دارد) ، داشتن پول نقد در جیب آدم خوب است؛ ولی از طرفی استفاده از کارت هایی که پرداخت های بین المللی را راحت و بدون مشکل انجام می دهد، منطقی تر است و میتواند نظر شما را عوض کند . پس قبل از شروع سفر، انتخاب کنید که کدام روش حمل پول و اعتبار در سفر برای شما بهتر و کارآمدتر است .

ذخیره بهتر پول با استفاده از کارت اعتباری MasterCard

هنگام سفر به خارج از کشور، که لزوما با تبدیل ارز همراه است، استفاده از کارت اعتباری بهتر است ، چرا که علی رغم نواسانات نرخ ارز، اعتباری که هنگام صدور کارت دارد را حفظ می کند. علاوه بر این به یک گزارش پر جزئیات از پرداختی های خود دسترسی خواهید داشت و می توانید بهتر حساب کتاب کنید .

امنیت بیشتر با استفاده از کارت های تراشه دار MasterCard

کارت های تراشه دار MasterCard ، با توجه به تکنولوژی پیشرفته ای که دارند، از کارت های اعتباری معمولی و طبیعتا از پول نقد، بسیار امن تر هستند و احتمال به سرقت رفتن اعتبار و پول شما را کاهش می دهند . مطمئن شوید که قبل از شروع سفر یک رمز عمور خوب انتخاب کنید که هنگام خرید از مغازه ها و خرده فروشی بسیار لازمتان می شود .

تجربه ها و پیشنهادات شگفت انگیز MasterCard

آیا می دانستید که دارندگان کارت های MasterCard به تجربه های شگفت انگیز و پیشنهادات و رویاداهای خاصی در شهرهای کم‌بهاء دسترسی پیدا می کنند؟ در 45 شهر در سراسر دنیا، میتوانید به تجربه های شگفت انگیز و پیشنهادات رویایی دست پیدا کنید، مثل ملاقات رو در رو با یک طراح مد در پاریس یا تماشای زنده یک جدال قرون وسطایی در قلعه تورنتو!

بهره مندی از هشدار پرداخت ها و مخارج

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که از بتوانید از خرج ها و پرداخت های خود مطلع شوید و بتوانید آن ها را پیگیری کنید و این قابلیت به شما این فرصت را می دهد تا هر خریدی که واقعا خودتان انجام نداده اید را شناسایی و کنید و سریعا بانک خود را از وقوع سرقت مطلع سازید. این فرایند توسط بانک ، میتواند از طریق ایمیل یا پیامک یا هر راهی که برای شما بهتر است، انجام شود.

عدم نگرانی درباره از دست دادن چمدان و پروازها

گم کردن یا به سرقت رفتن وسایلی که همراه خود برای سفر برده اید، یا از دست دادن پرواز ، اصلا باحال نیست . بررسی کنید که آیا پیشنهادات امنیتی و بیمه ای کارت شما، شامل بازپرداخت اقلام ضروری چمدان و پرواز شما می شود یا نه .

حالا و با تمام این تفاسیر، آیا دنبال کارتی هستید که هم در ذخیره و صرفه جویی در هزینه های به شما کمک کند و هم از نظر امنیتی شما را بیمه کند ؟

 

مطالب مرتبط :