ریپورت کارنامه آزمون GRE

نمرات آزمون به طور معمول تا ۱۳ روز پس از آزمون به دانشگاه های مورد نظر ارسال می شوند. ارسال پستی معمولا مدت زمانی بین ۷ تا ۱۰ روز برای دانشگاه های داخل امریکا و ۴ تا ۶ هفته در بیرون از امریکا به طول می انجامد. همچنین ارسال اضافی آزمون GRE، مدت زمانی در حدود ۴ تا ۷ روز کاری به طول می انجامد.

برای ارسال درخواست ارسال نمره پس از ورود به اکانت خود، گزینه Send My Scores انتخاب کنید و سپس با انتخاب کشور و ایالت، دانشگاه های  مورد نظر برای ارسال نمره خود را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه فرمایید.

همچنین از لینک زیر برای پیدا کردن کد دانشگاه استفاده نمائید:

https://www.ets.org/s/gre/pdf/gre_aidi_fellowships.pdf

و از لینک زیر برای پیدا کردن کد رشته استفاده نمایید:

https://www.ets.org/s/gre/pdf/dept_major_field_codes.pdf

ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون GRE نیاز به کارت های اعتباری بین المللی مثل Visa Card و یا Master Card است. این خدمات با کمال افتخار توسط پی آسان به مشتریان عزیز ارائه می شود.

برای پرداخت هزینه ثبت نام مراحل زیر را طی فرمایید:

۱-پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲-ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره