UpWork

آپورک

UpWork  بعد از ادقام دو شرکت Elance و O’Deck تاسیس شد. Elance برای اولین بار در سال 1999 افتتاح شد، که در ابتدا به عنوان یک تکنولوژی برای حمایت از کار مجازی توسعه داده شد بود. دو سال بایلنس یک سیستم مدیریت فروش (VMS) برای پیمانکاران و خدمات شخص ثالث مورد استفاده توسط شرکت های بزرگ معرفی کرد.

در سال 2006 نقاشی دوسر بخش نرم افزار دسکتاپ شرکت خود را به فروش رساند و به جای آن پلت فرم مبتنی بر وب فعلی خود را برای انجام کارهای قراردادی آنلاین توسعه داد.

در فوریه سال 2013،Elance اعلام کرد که حدود 500،000 شرکت و  2 میلیون فریلنسر ثبت نام کرده در این سایت، که مجموعا 850 میلیون دلار تا آن تاریخ درآمد کسب کرده اند.

UpWork چطور کار می کند؟

وب سایت UpWork به کسب و کارها اجازه می دهد که کارهایی را پست کنند و متخصصان فریلنسر را جستجو کتتد. و پیشنهادات آنها را بررسی کنند.  آنها می توانند پیمانکاران را ارزیابی و یکی از آنها را انتخاب کنند، در نهایت می توانند از طریق سایت آپورک ارتباط داشته باشند و  فایل هایشان  را از طریق این سیستم  رد و بدل کنند.

پرداخت هزینه پروژه ها که می تواند ساعتی یا مبتنی بر پروژه باشد، توسط مشتری و از طریق سیستم UpWork (یعد از کسر  8.75٪، کمسیون آپورک) پرداخت می شود.

نقد کردن درآمد ارزی

اگر درآمد ارزی در این سایت دارید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد. ارز شما می تواند به صورت دلار پی پل، وب مانی، اسکریل و … و نیز از طریق ارسال چک، ایمیل ترنسفر، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی)، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره