خانه » پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت و مهاجرت » پرداخت هزینه سویس فی SEVIS Fee

سویس فی SEVIS FEE

سیستم اطلاعات دانشجو و بازدیدکننده تبادلی که به اختصار SEVIS خوانده می شود، بانک اطلاعاتی از اطلاعات دانشجویان بین المللی است که موفق به اخذ فرم I-20 از دانشگاه های آمریکا شده اند.

سیستم اطلاعات دانشجو و بازدیدکننده تبادلی (Student and Exchange Visitor Information System) که به اختصار SEVIS خوانده می شود، بانک اطلاعاتی از اطلاعات دانشجویان بین المللی است که موفق به اخذ فرم I-20 از دانشگاه های آمریکا شده اند. به کمک SEVIS اطلاعت دانشجویان برای تمامی کنسولگری های آمریکا قابل دسترسی است.

کلیه دانشجویان غیرآمریکایی دارای ویزای F ،M و J می بایست قبل از ورود به خاک آمریکا هزینه SEVIS Fee پرداخت کنند. برای پرداخت هزینه سویس فی و نیز کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت FMJFee.com مراجعه فرمایید.

هزینه سویس فی

هزیته Sevis Fee برای متناسب با نوع ویزا به شرح زیر است:

  • ویزای J1 (فرصت مطالعاتی): ۱۸۰ دلار آمریکا
  • ویزای F1 (پذیرش تحصیلی): ۲۰۰ دلار آمریکا

لازم به ذکر است که مبلغ پرداختی برای sevis fee غیرقابل برگشت می باشد و متقاضیان می بایستی در روز مصاحبه، رسید پرداخت و همچنین فرم I-20 یا DS-2019 (بسته به نوع ویزا) به همراه داشته باشند.

برای پرداخت هزینه سویس فی و نیز کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت FMJFee.com مراجعه فرمایید.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره