خانه » خرید فروش بیت کوین BitCoin

بیت کوین چیست؟

بیت کوین شکلی از پول دیجیتال است. در واقع بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال شناخته می‌شود. بیت کوین کاملاً مستقل از هر دولت، نهاد و موسسه مالی عمل می‌کنید. همچنین BTC (یا بیت کوین) بدون نیاز به واسطه متمرکز، در سطح جهان منتقل می‌شود و دارای یک سیاست پولی شناخته شده است.

بیت کوین‌ به واحدهای کوچک‌تری به نام ساتوشی تقسیم می‌شد. هر ساتوشی معادل ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین ارزش دارد. BTC یک دارایی مالی قابل معامله در سطح جهانی است که پرمعامله‌ترین ارز دیجیتال نیز می‌باشد. همچنین حجم معاملات روزانه آن ده‌ها میلیارد دلار ارزش دارد. استفاده از بیت کوین در همه اقتصادهای بزرگ قانونی است.

 

* حتماً بخوانید:

خرید و فروش بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید بیت کوین از پلتفرم‌های داخلی و خارجی امکان‌پذیر است. در هردو نوع پلتفرم ایجاد حساب و احراز هویت اجباری است. احراز هویت در جهت مبارزه با موارد کلاهبرداری و پولشویی صورت می‌گیرد. پس از ثبت نام در صرافی موردنظر کارت اعتباری خود را اضافه کرده و حساب خود را شارژ کنید. در پلتفرم‌های ایرانی ریال و در پلتفرم‌های خارجی فیات یا استیبل کوین‌ها را واریز کنید. پس از آن به بخش خرید رفته و مقدار بیت کوین مورد نظر خود را مشخص کنید. کارمزد هر پلتفرم برای هر تراکنش متفاوت می‌باشد.
شما می‌توانید با ثبت نام در وبسایت پی‌آسان اطلاعات هویتی خود را تایید کنید و پس از آن به مقدار دلخواه بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را با استفاده از ریال خریداری کنید.

ثبت نام و خرید بیت کوین

فروش بیت کوین

فرایند فروش بیت کوین نیز بسیار شبیه فرایند خرید بیت کوین است. شما نیاز به ثبت‌نام و احراز هویت دارید و پس از آن می‌توانید بیت‌کوین خود را به پلتفرم‌های داخلی و خارجی بفروشید.

برای فروش بیت کوین نیز اگر از قبل در پی‌آسان ثبت نام نکرده اید، ابتدا یک حساب کاربری بسازید و احراز هویت خود را تکمیل کنید. پس از تایید توسط کارشناشان، شما می‌توانید درخواست فروش BTC را ثبت کنید.

ثبت‌نام و فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین در ایران نسبت به خرید BTC از صرافی‌ها و پلتفرم‌های بین‌المللی راحت‌تر است. همچنین با توجه به مشکلات تحریم ایرانیان در اکثر صرافی‌های خارجی، خطر بلوکه شدن سرمایه، شما را تهدید نمی‌کند. شما می‌توانید با ثبت نام در پی‌آسان، پس از تایید اطلاعات هویتی خودبه مقدار دلخواه بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را با استفاده از ریال خریداری کنید.

خرید بیت کوین

سوالات متداول

بیت کوین یکی از مشهورترین ارزهای دیجیتال (Cryptocurrency) در جهان می باشد که بر روی بستر بلاکچین مبادله می شود.

بله. شما می‌توانید با ثبت‌نام و احراز هویت در پی‌آسان در سریع‌ترین زمان ممکن به مقدار دلخواه خود بیت‌کوین خرید و فروش کنید.

پس از ثبت‌نام و احراز هویت شما می‌توانید در کمتر از سه ساعت به مقدار دلخواه بیت کوین خرید و فروش کنید.

برای نگهداری بیت کوین پس از خرید باید از کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

 

بله.  شما می‌تواند ارزهای دلخواه خود را از طریق پی‌آسان به مقدار دلخواه خریداری کنید.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین به عوامل مختلفی بستگی دارد و همواره در حال نوسان است. در چارت زیر می‌توانید قیمت به‌روز بیت‌کوین را به صورت زنده مشاهده کنید.

خرید و فروش بیت کوین

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره