خانه » اپلیکشن فی » ژورنال ها و مجلات خارجی

پرداخت هزینه ژورنال و مجلات خارجی

برای چاپ مقاله در journal های معتبر( ژورنال ها و مجلات خارجی )، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای journal ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر یا حساب پی پال صورت می گیرد. همچمنین بعضی از مجلات تنها پرداخت از طریق حواله بانکی یا وسترن یونیون را دریافت می کنند.

مجلات علمی ISI

یافته های پژوهش های علمی و دانشگاهی در journal ها و مجلات معتبر چاپ می شود و شاخص اعتبار پژوهش ها، چاپ یافته های آن در journal های بخصوص است. همچنین چاپ مقاله در جهت ارتقاء جایگاه علمی دانشجویان و اساتید دانشگاه اهمیت بالایی دارد. یکی از مفاهیمی که در رابطه با journal های علمی وجود دارد، قرار گرفتن آن ها در لیست موسسه اطلاعات علمی(Institute for Scientific Information) یا همان ISI است که توسط شرکت Thomson Reuters ارائه می شود. جهت آگاهی از ایندکس شدن یک journal در ISI می توانید از این لینک استفاده کنید.

مقالات علمی

یافته های یک پژوهش در قالب یک مقاله (Paper/Article) برای چاپ در یک journal علمی(Scientific Journal) با ارسال چکیده(Abstract) آن به journal شروع می شود. و در صورت تأیید، مقاله کامل به journal فرستاده می شود(Submit). journal با داوری دقیق این اختیار را دارد که مقاله را قبول(Accept) و یا رد(Reject) کند. برای هر رشته علمی و دانشگاهی، journalمعتبر و شناخته شده ای وجود دارد که در این لینک می توانید مشاهده کنید.

پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله ها و ژورنالهای خارجی و بین المللی

برای چاپ مقاله در journal های معتبر( ژورنال ها و مجلات خارجی )، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای journal ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً به صورت آنلاین و از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر و همچنین حساب پی پال صورت می گیرید.

مراحل و اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه چاپ مقاله

  • ارسال نسخه ویراستاری شده در قالب استاندارد به journal
  • انتخاب journal معتبر و متناسب با مقاله
  • دریافت قبولیه (acceptance) ژورنال
  • ارسال اطلاعات مورد نیاز به پی‌آسان برای انجام پرداخت آنلاین

برای سفارش پرداخت هزینه مقاله در مجلات خارجی اطلاعات زیر را برای ما ارسال فرمایید:

لینک سایت مورد نظر برای ثبت مقاله
نام مجله و یا journal مورد نظر
نام مقاله
نام نویسنده مقاله
شماره ID، کد یا ارجاع مقاله و سایر اطلاعات مورد نیاز
ذکر مبلغ ارزی مورد نیاز برای چاپ مقاله

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره