خانه » Hetzner

هتزنر HETZNER ONLINE

یک ارائه دهنده حرفه ای خدمات هاستینگ وب اروپایی است که در آلمان قرار دارد. این شرکت از سال 1997 به مشتریان تجاری و شخصی خدمات اینترنتی ارائه می دهد.

HETZNER

Hetzner Online یک ارائه دهنده حرفه ای خدمات هاستینگ وب اروپایی است که در آلمان قرار دارد. این شرکت از سال 1997 به مشتریان تجاری و شخصی خدمات اینترنتی ارائه می دهد.

وب سایت شرکت تمرکز ویژه ای بر ارزش ها دارد و هر جایی که نگاه کنید قیمت های کاهش یافته را خواهید دید. هاستینگ اشتراکی از 60/1 یورو در ماه، هاستینگ رایانش ابری از 49/2 یورو، سرورهای اختصاصی از 34 یورو، سرور های مدیریت شده از 29 یورو شروع شده و این فهرست ادامه دارد. ما اطمینان داشتیم موردی وجود دارد و تقریبا درست حدس زده بودیم.

برای مثال، بسیاری از محصولات دارای قیمت نصب شدن هستند. برنامه هاستینگ اشتراکی از 60/1 یورو در ماه شروع می شود اما شما برای عضویت باید مبلغ 32/8 یورو بپردازید. این مسئله در مورد دیگر محصولات موجود در لیست هم وجود دارد برای مثال برای سرورهای اختصاصی حداقل باید مبلغ 79 یورو بابت نصب شدن پرداخت کنید.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره