خانه » اپلیکشن فی » لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

هم وطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می‌بایست در آخرین مرحله هزینه حق اقامت دائم کانادا و یا لندینگ فی خود در کانادا را بپردازند. پی آسان پرداخت این هزینه را برای مشتریان عزیز تسهیل می کند.

لندینگ فی کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

هم وطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می‌بایست در آخرین مرحله (قبل از ورود به کشور کانادا) هزینه حق اقامت دائم کانادا (Right of Permanent Residence Fee) و یا لندینگ فی (Landing Fee) خود در کانادا را بپردازند. لازم به ذکر است که این هزینه می بایستی در تمامی روش های مهاجرتی مانند ورود سریع (Express Entry)، اسکیل ورکر ایالت کبک (Quebec Skilled Worker)، اسکیل ورکر فدرال (Federal Skilled Worker) و … پرداخت شود.

هزینه لندینگ کانادا یا حق اقامت دائم (RPRF)

هزینه لندینگ فی کانادا برای هر متقاضی ۴۹۰ دلار کانادا است که این هزینه می بایستی برای تمامی اعضای پرونده (غیر از فرزندان) پرداخت شود. پرداخت این مبلغ به صورت آنلاین و از طریق ویزاکارت / مستر کارت قابل انجام است که این خدمات با افتخار توسط پی آسان برای مشتریان عزیز فراهم می شود.

لازم به ذکر است که در صورتی که شخص به کانادا وارد نشود و یا پرونده مهاجرتی رد یا بسته شود این هزینه قابل استرداد (Refundable) است.

با توجه به تغییرات مکرر در روند برنامه های مهاجرتی کانادا، برای اطمینان از هزینه به روز لندینک فی به سایت مهاجرت کانادا CIC مراجعه فرمایید.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره