خرید از سایت udemy.com

وبسایت Udemy.com یک فروشگاه آنلاین یادگیری است که با هدف کمک به یادگیری آسان برای همگان، در هر زمان و هر مکان در سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت نموده است.

وبسایت udemy.com چیست؟

وبسایت Udemy.com که در کالیفرنیا واقع شده، یک فروشگاه آنلاین یادگیری است که با هدف کمک به یادگیری آسان برای همگان در هر زمان و مکان در سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت نمود. در طی ۹ سال گذشته و از آغاز به کار این موسسه، این فروشگاه آنلاین یادگیری، شاهد رشد بسیار زیادی بوده است و تا می سال ۲۰۱۹ دارای کتابخانه ای با بیش از 40،000 دوره درس ارائه شده توسط متخصصین در رشته های مختلف ، 20 مدرس و 12 میلیون دانش آموز در 190 کشور در سراسر جهان است.

هر یک از دروس ارائه شده در یودمی به صورت ویدیو آنلاین ارائه داده می شود و موضوعاتی که تحت پوشش قرار می گیرد تنوع زیادی دارد و شامل دروس دانشگاهی مانند دروس مهندسی نرم‌افزار، دروس مدیریت، اقتصاد، فناوری، زبان و روانشناسی و … می شود.

 

با ثبت سفارش در سایت پی آسان می‌توانید با کم ترین هزینه ممکن، کمترین کارمزد و در کوتاه ترین زمان درس های مورد نظر خود را از سایت یودمی خریداری نمایید.

چنانچه با آی پی(IP) ایران وارد این سایت شده و اقدام به ساخت اکانت یا تغییر پروفایل خود نمائید، اکانت شما به حال تعلیق در آمده، دوره های آموزشی خریداری شده حذف گردیده و تمام پرداخت‌های شما بازگردانده (refund) می‌شود.

در این سایت دروس رایگان بسیاری وجود دارد اما اکثر دروس کاربردی آن را باید از سایت خریداری کرد که گاها بسیار گران هستند  اما یودمی با ارائه تخفیف‌های فصلی و کوپن‌های تخفیف امکان خرید را تسهیل می کند.

شما می توانید از طریق گزینه های موجود درسایت به بخش My List بروید و دروس مورد نظر خود را برای یادگیری ذخیره کنید تا در زمان مناسب آن را خریداری کنید اما زمان اتمام تخفیف ها را در نظر داشته باشید تا بتوانید قبل از اتمام زمان تخفیف، درس مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شما می توانید دروس مورد نظر خود را از وبسایت یودمی خریداری کنید اما با توجه به آمریکایی بودن این سایت، به طور پیشفرض این وبسایت دسترسی ایرانیان به سایت را بسته است و کارت های بانکی ایران را به عنوان روشی برای پرداخت نمی پذیرد. برای دسترسی به سایت باید آی پی خود را تغییر داده و برای خرید می بایست به یکی از روش های پرداخت ویزا یا مستر کارت دسترسی داشته باشید. با ثبت سفارش در سایت پی آسان می‌توانید با کم ترین هزینه ممکن و در کوتاه ترین زمان درس های مورد نظر خود را از سایت یودمی خریداری نمایید.

اکثر درس های یودمی دارای گواهینامه تکمیل درس هستند و برخی از درس ها نیز پیش نیاز درس های دیگر هستند. از گواهینامه هایی دریافتی پس از تکمیل هر درس می توان به عنوان رزومه در وبسایت های فریلنسری استفاده کرد اماارزش اصلی اخذ درس های یودمی در مدرک دریافتی نیست بلکه در دانشی است که به حرفه ای شدن دانش آموزان کمک می کند.

ساز و کار یودمی به این  شیوه ای است که هر کسی می تواند علاوه بر یادگیری دروس موجود، به کسب در آمد از طریق آموزش و اشتراک تخصص خود با دیگران بپردازد. این فروشگاه اینترنتی نه تنها دانش آموزان و مربیان، بلکه سازمان هایی را که قصد افزایش سطح مهارتی کارمندانشان را دارند نیز مورد هدف قرار داده است.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره