خانه » نقد کردن درآمد ارزی » فیریلنسر Freelancer

Freelancer

فریلنسر یک بازار آنلاین است که در آن کارفرمایان و کارکنان قادر به پیدا کردن یکدیگر هستند. دراین سایت کارفرمایان پروژه تعریف می کنند و هر کسی (کارکنان) می تواند برای انجام این کار پیشنهاد دهد. کارفرما با توچه به رزومه، پروفایل و امتیازی که کارکنان از دیگران گرفته اند و نیز قیمت پیشنهادی، یکی از کارکنان را انتخاب می کند و پروژه به آن شخص سپرده می شود.

فریلنسر 10٪، هزینه کارمزد اخذ می کند که این دز صد با پرداخت حق عضویت ماهانه (حداقل ۵ دلار) کاهش پیدا می کند.

هفت سال پس از تاسیس در سال 2009، فریلنسر اعلام کرد که آنها به مرز 20 میلیون کاربر رسیده اند، که شامل جامعه کارفرمایان و آزادکاران یا کارکنان است. بسیاری از آزاد کاران یا فریلنسرها از هند، ایالات متحده، فیلیپین، پاکستان، و بریتانیا می آیند، که از طریق شبکه از کاربران در 247 کشور؛ و در هر دو بازارهای نوظهور و توسعه یافته گسترش پیدا کرداند. سه دسته پروژه های مربوط IT و نرم افزار با 34٪، طراحی، رسانه ها و معماری با 31٪؛ و نوشتن و محتوا با 13 درصد جزو محبوبترین دسته ها در این سایت هستند. این شرکت دارای دفاتری در مانیل، فیلیپین؛ سیدنی، استرالیا؛ ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا؛ بوینس آیرس، آرژانتین؛ لندن، انگلستان؛ و جاکارتا، اندونزی است.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره