خانه » مستر کارت پلاتینوم

مسترکارت پلاتینوم

مبا مستر کارت پلاتینوم می توانید برای اکثر پرداخت‌ها حق عضویت‌ها گرفته تا گوگل ادوردز استفاده کنید. خرید آنلاین از تمامی سایت‌ها با این کارت امکان‌پذیر است.بالاترین حد از کارتهای کمپانی مسترکارت، این کارت علاوه بر تمامی ویژگی های مسترکارت گلد دارای قابلیت برداشت وجه از خودپردازهای مسترکارت به میزان نامحدود است. با این مسترکارت میتوانید از برخی تخفیفهایی که برخی کمپانی ها برای دارندگان مسترکارت برای دارندگان کارت پلاتینیوم ارائه میکنند بهره ببرید. این مستر کارت به ارز دلار یا یورو باز میشود. برای صدور این کارت‌ها، حساب بانکی ارزی با سوییفت کد و اینترنت بانک برای مشتریان عزیز پی آسان تهیه می‌شود. بنابراین با خرید مسترکارت طلایی نه تنها می توانید با خیال راحت پرداخت‌های بین المللی خود را انجام دهید بلکه می‌توانید درآمد ارزی داشته باشید و حواله بین المللی دریافت کنید.

امکان شارژ مجدد این کارتهای برای افرادی که در کانادا سابقه کردیت ندارند امکان پذير نیست.

مستر کارت فیزیکی با آدرس را می‌توان در بیشتر فروشگاه‌های آنلاین یا فیزیکی که از درگاه مستر کارت یا ویزا کارت پشتیبانی می‌کنند، استفاده کرد.

این مستر کارت با ارز دلار کانادا در دسترس شما قرار می‌گیرد و می‌توان آن‌ها را بین مبلغ ۲۰ تا ۵۰۰ دلار کانادا شارژ کرد.

دبیت کارت مستر مدت ۳ سال اعتبار دارد. تاریخ انقضای هر کارت روی آن نوشته شده است.

بله، شما این امکان را دارید که خرید خود را با هر ارز مرجعی به انجام برسانید. اما برای انجام خرید با ارزی غیر از دلار کانادا، هزینه‌ای تحت عنوان تبدیل ارز به مبلغ خرید اضافه می‌شود. تبدیل ارز مستر کارت معادل 2.5 درصد خرید خود شما خواهد بود. بنابراین باید پیش از اقدام به خرید بررسی کنید که مبلغ موجودی کارت شما پس از کسر کارمزد تبدیل ارز، برای خرید کافی باشد. اگر موجودی شما به اندازه کافی نباشد، خرید شما رد شده و هزینه 0.5 دلار هم بابت تراکنش ناموفق از حساب شما کسر می‌شود.

برای محاسبه مبلغ دقیق ارزی که قرار است بر اساس آن خرید خود را انجام بدهید، به صفحه تبدیل ارز کمپانی مستر کارت بروید و با وارد کردن مبلغ مقصد و Bank Fee معادل 2.5% مبلغ دلار مورد نظر را محاسبه کنید.

  • استفاده برای تبلیغات در گوگل ادوردز
  • پشتیبانی از پرداخت‌های Subscription که به صورت دوره‌ای هستند
  • ثبت نام در آزمون‌های تافل ، آیلتس و GRE
  • خرید نرم افزارها و بازی‌های موبایل از فروشگاه‌های اپل ، سامسونگ و …
  • خرید کالا از وب‌سایت‌هایی مثل Alibaba, eBay, Amazonو …
  • خرید سرور از دیتاسنترهایی مانند Hetzner و RedStation که فقط از کارت اعتباری پشتیبانی می‌کنند
  • وریفای کردن اکثر حساب‌های اینترنتی مثل Paypal, Payza, Moneybookers

این مسترکارت هیچ سقف موجودی ندارد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره