خانه » beat port

بیت پورت BEAT PORT

BeatPort

این شرکت که در سال 2004 تاسیس شد به عنوان منبع اصلی موسیقی برای دی جی ها می باشد.هر هفته مجموعه موسیقی بیت پورت با صدها آهنگ اختصاصی که توسط برترین هنرمندان موسیقی الکترونیک تولید شده اند به روز رسانی می شود. شما میتوانید از طریق شرکت پی آسان موسیقی های جدید را خریداری کنید.

این شرکت که در سال 2004 تاسیس شد به عنوان منبع اصلی موسیقی برای دی جی ها می باشد. امروزه این شرکت خانه جهانی موسیقی الکترونیک برای دی جی ها، تهیه کننده ها و طرفداران آنها است. فروشگاه بیت پورت به شکل دیجیتالی موسیقی را ارائه داده و امکان کشف ابزارهای موسیقی خاص که توسط دی جی ها و برای دی جی ها طراحی شده است، را فراهم می کند. هر هفته مجموعه موسیقی بیت پورت با صدها آهنگ اختصاصی که توسط برترین هنرمندان موسیقی الکترونیک تولید شده اند به روز رسانی می شود. بیت پورت دارای دفاتری در دنور، لوس آنجلس و برلین است.

فروشگاه بیت پورت

فروشگاه موسیقی بیت پورت به عنوان ارائه دهنده آنلاین پیشرو موسیقی، ابزارها و منابع شخصی سازی شده برای نیازها و تقاضاهای خاص دی جی ها، تهیه کنندگان و دیگر تولید کننده موسیقی دارای مجموعه ای از تک آهنگ های با کیفیت بالا در سبک دنس است که از سوی بهترین و یا هنرمندان تازه وارد تولید شده اند که بسیاری از آنها تنها به صورت اختصاصی در بیت پورت قابل دسترسی هستند. ترکیبات آن عبارتند از:

جداول: جداول فروش بیت پورت آنچه را که دی جی ها برای خرید انتخاب می کنند هر هفته دنبال می کند، همچنین نشان می دهند طرفداران در کلاب ها و رویدادها در سراسر جهان به کدام موسیقی گوش می دهند.

بیت پورت ساندز: مجموعه ای از صداها، بیت ها و نمونه ها برای تکمیل کردن نیازهای هر محصولی.

بیت پورت پرو برای مک: حمایت از بسترهای مک، نرم افزار مدیریت موسیقی بیت پورت به دی جی ها اجازه می دهد تا علاوه بر مدیریت کتابخانه های بزرگ دیجیتال خود به فروشگاه پرو به صورت مستقیم دسترسی پیدا کنند تا تک آهنگ های جدید را دانلود کنند.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره