PeoplePerHour

PeoplePerHour در سال 2005 توسط Xenios Thrasyvoulou و Simos Kitiris تاسیس شد، این شرکت دارای دفاتر در لندن و شهر نیویورک است. این شزکت شبکه ای متشکل از حدود 250،000 کاربر فعال (180،000 فریلنسر و 70000 کار فرما) ساخته است. اکثریت مشتریان خدمات  PeoplePerHour شرکت های کوچک هستند که نمی خواهندکارمندان حرفه ای استخدام تمام وقت کنند. این نوع از بازار آنلاین به عنوان Crowdsourcing (استفاده از یک شبکه مجازی برای برون سپاری کار) شناخته می شود.

رشد PeoplePerHour

در اوت 2012،  مجله علم و فن آوری Wired انگلستان PeoplePerHour را  به عنوان یکی از “100 جذاب ترین استارت آپ سال 2012 اروپا ” نامگذاری کرد. این شرکت در سال 2012، 50 نفر از دپارتمان مهندسی خود را به آتن منتقل کرد. یکی از سرمایه گذاران اصلی در این شرکت، Index Ventures است که ۳.۲ میلیون دلار در سال 2012 در أن  سرمایه گذاری کرد.

نقد کردن درآمد ارزی

اگر درآمد ارزی در این سایت دارید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد. ارز شما می تواند به صورت دلار پی پل، وب مانی، اسکریل و … و نیز از طریق ارسال چک، ایمیل ترنسفر، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی)، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره