تغییر تاریخ يا مرکز آزمون جی ار ای

تغییر تاریخ يا مرکز آزمون جی ار ای  (reschedule) تنها تا ۳ روز قبل از آزمون امکان پذیر است.. هزینه تغییر تاریخ/مرکز آزمون جی ار ای مبلغ 5۰ دلار آمریکا می باشد. برای اینکار می بایسیتی  به صورت آنلاین یا تلفنی تاریخ يا مرکز آزمون جی ار خود را تغییر دهید.

برای تغییر آزمون GRE وارد اکانت خود در سایت ETS شوید و قسمتView, Change or Cancel Your  Computer-based GRE® revised General Test Registratio انتخاب کنید سپس در قسمت Change a Test Date گزیته reschedule را انتخاب کنید و سپس زمان و مکان مورد نظرتان را انتخاب کنید.. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه فرمایید.

پس از طی مراحل ذکر شده، برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون GRE و همچنین ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی مثل Visa Card و یا Master Card است. این خدمات با کمال افتخار توسط پی آسان به مشتریان عزیز ارائه می شود.

برای پرداخت هزینه تغییر زمان آزمون مراحل زیر را طی فرمایید:


۱-
پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲-ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره