خانه » آزمون های بین المللی » آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT » پرداخت هزینه ثبت نام تافل اینترنتی TOEFL iBT

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل

برای ثبت نام تافل iBT ابتدا باید در سایت ETA ثبت نام کنید. برای این کار از طریق آدرس http://www.ets.org/toefl، یک پروفایل ایجاد کنید و سپس از منوی سمت چپ Register for Test را انتخاب کنید. در این قسمت می توانید تاریخ  و مرکز مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر این مطلب را بخوانید و یا با پشتیبانی پی أسان تماس بگیرید.

پس از طی مراحل ذکر شده، برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT و همچنین ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی مثل Visa Card و یا Master Card است. این خدمات با کمال افتخار توسط پی آسان به مشتریان عزیز ارائه می شود.

لازم به ذکر است ریپورت نمره آزمون به ۴ دانشگاه رایگان است. برای  مشخص کردن دانشگاههای مورد نظرتان می بایستی تا ساعت ۱۰ شب قبل از آزمون وارد اکانت خود در سایت ets.org/toefl شوید.  سپس وارد پروفایل My iBT Account  شوید و به بخش  View Orders بروید و سپس قسمت Score Recipient را Modify کنید. برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید و یا با پشتیبانی پی آسان تماس بگیرید.

برای پرداخت هزینه ثبت نام مراحل زیر را طی فرمایید:


۱- 
پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲- ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره