خانه » ایکسپدیا

رزرو هتل با Expedia

اکسپدیا سایتی با ارایه خدمات در زمینه رزرو هتل، ماشین، کروز و بسیاری از مورد دیگر در زمینه سفر و رفاه می باشد. شما می توانید از خدمات این سایت جهت پیدا کردن و داشتن یک هتل مناسب استفاده نمایید. برای پرداخت هزینه هتل انتخابی می توانید سفارش خود را از طریق کلید زیر ثبت نمایید.

اجاره اتاق در اکسپدیا Expedia

زمانی که قصد سفر به کشور های دیگر را داشته باشید یکی از مهم ترین دغدغه های موجود، رزرو هتل و محل اقامت شما می باشد. شما می توانید به آسانی و تنها با یک کلیک تمامی هتل های جهان را رزرو کنید. سادگی رزرو و راحتی در پرداخت یکی از بزرگترین مزیت های سایت ایکسپدیا (expedia) است.

وبسایت expedia.com جامع ترین مرجع رزرواسیون توریستی تفریحی در سراسر دنیاست. شما می توانید از خدمات این سایت جهت پیدا کردن و داشتن یک هتل مناسب استفاده نمایید. برای پرداخت هزینه هتل انتخابی می توانید سفارش خود را در قسمت خرید با ویزا یا مستر کارت ثبت نمایید. از امکاناتی که ایکسپدیا (expedia) برای اعضای خود فراهم کرده است ارایه پیشنهادهایی برای روزها یا فرودگاه های دیگری که برای مسافران به صرفه و راحت تر باشد، می باشد.

رزرو هتل های خارجی

امروزه رزرو هتل در سرتاسر دنیا فقط با چند کلیک امکان پذیر است. علاوه بر این سایت های ررزو هتل های خارجی پیشنهادهای شگفت انگیزی با قیمت های فوق العاده پیشنهاد می دهند به دلیل متداول بودن ویزا/مستر کارت در سرتاسر جهان، پرداخت هزینه هتل در این سایت ها تنها از طریق این شرکت ها امکان پذیر است. متاسفانه به دلیل تحریم ها ویزا/مستر کارت در این ایران به طور مستقیم فعالیت نمی کنند.

پی آسان در خدمت مشتریان عزیز است تا رزرو آنلاین هتل در سرتاسر دنیا را تسهیل بخشد.

نحوه پرداخت در سایت ایکسپدیا

پرداخت الان (pay now) :

در این روش شما به یک کارت معتبر جهت پرداخت نیاز دارید. با توجه به تحریم های موجود و عدم دسترسی کاربران ایرانی به مستر کارت یا ویزا کارت به طور مستقیم،برای پرداخت هزینه شما می توانید با ثبت سفارش در بخش خرید با ویزا یا مستر کارت در سایت پی آسان، به راحتی با یک کلیک و با کمترین کارمزد پرداخت خود را ثبت نمایید.

پرداخت در هتل (pay at hotel) :

در این حالت شما پولی بابت رزرو اتاق پرداخت نمی کنید بلکه متعهد می شوید هزینه را در هتل به صورت نقدی و یا از طریق مسترکارت فیزیکی (مستر کارت فیزیکی را می توانید در قسمت خرید مستر کارت فیزیکی سایت پی آسان سفارش دهید) پرداخت نمایید.