رزرو اتاق و هتل از Booking.com

Booking.com در سال 1996 در آمستردام هلند تأسیس شد و به زودی به یکی از بزرگترین شرکتهای تجارت الکترونیک در جهان تبدیل شد. در حال حاضر بیش از 15000 کارمند دارد و 198 دفتر نمایندگی در کشورهای مختلف جهان دارد.:

مزایای booking.com

1- بازاریابی آنلاین تخصصی

ما مزایای خود را در موتورهای جستجویی مانند گوگل، یاهو و بینگ تبلیغ می کنیم تا به سرعت و سهولت به ما دسترسی داشته باشید و بتوانید از خدمات ما استفاده کنید. شما همچنین می توانید طرح های ویژه ی ما را از طریق نمایندگی ها در اقصی نقاط جهان پیگیری کنید.

2- ابزارها و ویژگی های نوآورانه

ما دائماً امکانات جدید خود را در وب سایت تست می کنیم و همیشه به روز هستیم تا فرآیندهای کاری را آسانتر کنیم. به عنوان مثال بهینه سازی برنامه هایی همچون Pulse app ، BookingSuite و Booking.com extranet همیشه در دستور کار ما قرار دارد.

3- مخاطبان جهانی

روزانه بیش از 1.5 میلیون اتاق و محل اقامت در سایت ما رزرو می شود. ما به مهمانان کمک می کنیم تا به هر آنچه می خواهند دسترسی داشته باشند و اوقات خوشی را در طول مدت اقامت تجربه کنند.

4- تأیید فوری

همه رزروهایی که از طریق  سامانه های ما ثبت می شود بلافاصله مورد تأیید قرار می گیرد و همه چیزی به شکلی سریع و ساده پیش می رود.

شما می توانید از طریق گزینه های موجود درسایت به بخش My List بروید و شرایط ایده آل و مطلوب خود را برای انتخاب محل اقامت و امکانات مورد نیاز ذخیره کنید یا حتی به اشتراک بگذارید تا در زمان مناسب از آن استفاده کنید.

وقتی که از طریق وب سایت مکانی را رزرو و برای آن پول پرداخت می کنید، مقدار درصد کمیسیون در طول روند ثبت نام برای شما نمایش داده می شود. در پایان هر ماه یک فاکتور با مبلغ کمیسیون بدهی به شما ارسال می کنیم.

یک گروه متخصص شرایط مهمان ها را بررسی می کند تا مطمئن شود هیچ مشکل قانونی برای سفر وجود ندارد. به همین دلیل با آسودگی خاطر می توانید سفر خود را آغاز کنید.

ابزارهای تجزیه و تحلیل ما اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب می توانید درک عمیقی از محل سفر خود داشته باشید و تمام امکانات آن را بررسی کنید.

خدمات دهی به مشتریان توسط گروه مجرب ما به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته صورت می گیرد. شما می توانید با تلفن، ایمیل و یا پیام رسان های فوری و به 40 زبان دنیا با ما در تماس باشید. همچنین می توانید راهنمایی، مشاوره و ثبت نام گام به گام را از پلت فرم ما دریافت کنید.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره