خانه » صفحه اصلی » مسافرت » رزرو هتل های خارجی

رزرو هتل های خارجی

امروزه رزرو هتل در سرتاسر دنیا فقط با چند کلیک امکان پذیر است. علاوه بر این سایت های رزرو هتل های خارجی پیشنهادهای شگفت انگیزی با قیمت های فوق العاده پیشنهاد می دهند. پی آسان در خدمت مشتریان عزیز است تا رزرو آنلاین هتل در سرتاسر دنیا را تسهیل بخشد.

رزرو هتل های خارجی

امروزه رزرو هتل در سرتاسر دنیا فقط با چند کلیک امکان پذیر است. علاوه بر این سایت های ررزو هتل های خارحی پیشنهادهای شگفت انگیزی با قیمت های فوق العاده پیشنهاد می دهند به دلیل متداولبودن ویزا/مستر کارت در سرتاسر جهان، پرداخت هزینه هتل در این سایت ها تنها از طریق این شرکت ها امکان پذیر است. متاسفانه به دلیل تحریم ها ویزا/مستر کارت در این ایران به طور مستقیم فعالیت نمی کنند. پی آسان در خدمت مشتریان عزیز است تا رزرو آنلاین هتل در سرتاسر دنیا را تسهیل بخشد.

سایت های معتبر رزرو هتل های خارجی

از طریق وب سایت رسمی اکثر هتل های بین المللی مشتریان عزیز می تواند اتاق امورد نظرشان را رزرو کنند.

همچنین سایت های واسطه زیر نیز برای جستجوی جامع و همچنین پیشنهادهای ویژه مناسب هستند:

Booking.com

Expedia.com

Hotels.com

Agoda.com

Airbnb.com

برای پرداخت هزینه رزرو هتل مراحل زیر را طی فرمایید:

۱- بر روی کلید زیر (ثبت سفارش) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری خود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره