خانه » سامانه های پرداخت » حواله بانکی » حواله بانکی به ایرلند

حواله بانکی به ایرلند

ارسال و دریافت حواله ارزی به ایرلند با کمترین نرخ

ارسال و دریافت حواله ارزی در کمترین زمان ممکن

امکان ارسال حواله سوییفت به سراسر جهان

 

حواله دلار به ایرلند

حواله دلار به ایرلند یکی از نیازهایی است که به دلیل حضور پرشمار ایرانیان در این کشور به وجود آمده است. مهاجرت و تحصیل تعداد زیادی از ایرانیان در ایرلند مقوله‌ی انتقال وجه در قالب سیستم‌ هایی مثل حواله بانکی، بین دو کشور ایران و ایرلند را امری ضروری ساخته است.

محدودیتهای حواله دلار به ایرلند

یک فرد دانشجو برای تامین مخارج خود نیاز به دریافت پول در حساب بانکی خود دارد یا افرادی که فعالیت اقتصادی در ایران دارند و در ایرلند زندگی می‌کنند باید درآمد خود را در قالب حواله ارزی به حساب شخصی خود در ایرلند انتقال بدهند. استفاده از حواله‌ دلار برای انتقال پول به این کشور یکی از راه‌های کم‌هزینه و سریع است. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این سیستم، واریز مستقیم پول به حساب بانکی شخص در بانک ایرلندی است. جهت استفاده از این راه ارسال پول به خارج از کشور می‌توانید از خدمات مجموعه‌ی پی آسان استفاده کنید.

ارسال حواله سوئیفت دلار به ایرلند

حوالجات ارزی که توسط پی آسان جهت ارسال پول به مقصد بانک‌های کشور ایرلند صادر می‌شوند، بدون توجه به مقدار ارز درخواستی شما و در مبالغ مختلف ایجاد می‌شوند و در کم‌ترین زمان ممکن به حساب مقصد واریز می‌شوند. مزیت صدور این حواله‌ها توسط مجموعه‌ی ما، اطمینان کامل از رسیدن وجه به حساب مقصد و عدم برگشت خوردن حواله است. در نظر داشته باشید در صورتی که قصد ارسال حواله به حساب شخصی ایرانی در بانک های ایرلند داشته باشید بدلیل جلوگیری از مشکل و برگشت آن ، این حواله ها از داخل ایرلند انجام می شود.

سوالات متداول درباره ی ارسال حواله ارزی به ایرلند

کارمزدها با توجه به حساب و مبلغ ارسالی و اینکه از کدام کشور امکان ارسال داشته باشیم متغیر است ولی برای حواله های شرکتی از 40 تا 110 دلار و حواله های شخصی از 50 تا 150 دلار متغیر است.

کپی کارت ملی درخواست کننده، فیش واریزی که حتما از حساب درخواست کننده واریز شده باشد، اطلاعات حواله به صورت تایپ شده، امضای فرم قرارداد،در صورتی که نیاز باشد فاکتور به نام شخص حقوقی بخورد مدارک شرکت (شناسه ملی، کد اقتصادی، شماره ثبت، روزنامه رسمی، کارت ملی نماینده و مدیر عامل و ..) نیاز است.

با توجه به نوسانات بازار و نرخ روز حواله نرخ ها اعلام میشود.

بله، مبلغ واریزی حتما باید از حساب درخواست کننده حواله واریز شود.

بله، فاکتور رسمی ارائه میشود.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی‌آسان

آخرین خدمات پی‌آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره