تمرینات و ازمون های رایگان تافل

پیدا کردن ازمون های تافل TOEFlبا کیفیت بالا در اینترنت کار دشواری است و حتی دشوارتر از آن پیدا کردن تمرین TOEFL می باشد! منابع بسیار زیادی وجود دارد که به شما بهترین سوالات تمرین برای آزمون را قول می دهند، چگونه می توانید بفهمید که کدام منابع میتواند به شما برای آماده شدن برای TOEFL کمک نماید؟

زمانی که شما به دنبال منابع ازمون های TOEFLو  تمرینات تافل  هستید، به دنبال چه چیزی باید بگردید؟ سوالاتی که محتوای آزمون را به خوبی انعکاس دهند. بخش هایی از تست که توسط کارشناسان نوشته شده باشد. پاسخ های نمونه ای برای قسمت گفتاری و نوشتاری؛ توضیحات نوشته شده بصورت واضح و با دقت از سوالات و راستاهایی که چگونه می توان پاسخ های قسمت های خواندنی و شنیداری را پیدا کرد. و شما باید به دنبال منابعی با سوالات متنوع باشید.

این کارهای بسیار زیادی است. اما جستجو دیگر به پایان رسیده است! این همان دلیلی است که منابع ما بوجود آمده است.

چگونگی ازمون ها و تمری های رایگان تافل

سوالات تمرین TOEFL برای هر قسمت از ازمون های رایگان تافل قسمت خواندنی، شنیداری، گفتاری و نوشتار توضیحات جزئی برای هر سوال

پاسخ های نمونه برای قسمت های نوشتاری و گفتاری

  • منابع رایگان دیگر برای ادامه تمرینات آمادگی برای آزمون
  • چگونه از این PDF برای آمادگی TOEFL استفاده کنیم (برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید)

زمانیکه شما مقداری وقت برای مطالعه برای تمرینات و ازمون های رایگان تافل صرف کردید، بسیار مهم است که آنچه را که یاد گرفته اید تمرین نمایید. شما باید این سوالات تمرین TOEFL را از پکیج آمادگی TOEFL ویژه برای آماده سازی مهارت هایتان برای آزمون تمرین کنید. برای تمرین بیشتر قبل از آزمون، اآزمون تمرین TOEFL، برای چک کردن پیشرفت خود را امتحان کنید.

 

بهترین راه برای استفاده از این PDF پاسخ به سوالات و سپس چک کردن آن پاسخ ها با پاسخ های کلیدی تمرینات و ازمون های رایگان تافل در انتها می باشد. ما همچنان توضیحات جزئی تری فراهم آورده ایم، بنابراین شما باید آن ها را به دقت مطالعه کنید.

ما واقعا امیدواریم شما از این منبع جدید لذت برده و لطفا ما را در جریان سوالات خود قرار دهید.

مطالعه خوبی داشته باشید!کتاب چک کردن واژه های انگلیسی خود برای آزمون تافل

شما همچنین می توانید کل PDF را، از طریق پاورپوینت، در زیر مشاهده کنید!