خانه » سامانه های پرداخت » حواله بانکی » حواله دلار به کانادا

حواله دلار به کانادا

ارسال پول و حواله به کانادا

کانادا، دومین کشور بزرگ جهان، میزبان تعداد زیادی از ایرانیان است. هر ساله نیز با توجه به برنامه‌های مهاجرتی کانادا بر این تعداد افزوده می‌شود.
اگر قصد ارسال حواله دلار به کنادا را دارید یا به خدمات پرداخت و ارسال پول در کانادا نیاز دارید، پی‌آسان با داشتن یک دفتر در کانادا بهترین گزینه برای شماست.

ارسال حواله

شرایط انتقال پول به کانادا

هر شیوه ارسال پول یا حواله به کانادا، شرایط خاصی را دارد. شما برای آگاهی از شرایط ارسال حواله به کانادا، قبل از ثبت سفارش با کارشناسان پی‌‌آسان تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش ارسال حواله دلار به کانادا، پس از ثبت‌نام و احراز هویت، درخواست خود را در پنل پی‌آسان ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و شرایط و قوانین ارسال پول به کانادا را برای شما شرح می‌دهند.

ارسال حواله
حواله دلار به کانادا

خدمات ارسال پول به کانادا ی پی‌آسان

ارسال حواله بانکی دلار به کانادا

برای ارسال حواله بانکی دلار به کانادا، با در دست داشتن اطلاعات پرداخت خود به مقصد و مبلغ حواله، ابتدا با کارشناسان پی‌آسان تماس بگیرد. پس از آن با ساختن حساب کاربری می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون یکی از پر سرعت‌ترین سیستم‌های مالی بین المللی است. شما می‌توانید برای ارسال حواله به کانادا از وسترن یونیون استفاده کنید.

برای ارسال پول با وسترن یونیون، با در دست داشتن مشخصات شخص دریافت کننده، می‌توانید در پنل کاربری پی‌آسان ثبت‌نام کنید و بعد از احراز هویت سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال حواله سوئیفت دلار به کانادا

حوالجات ارزی که توسط پی‌آسان جهت ارسال پول به مقصد بانک‌های کشور کانادا صادر می‌شوند، بدون توجه به مقدار ارز درخواستی شما و در مبالغ مختلف ایجاد می‌شوند و در کم‌ترین زمان ممکن به حساب مقصد واریز می‌شوند. مزیت صدور این حواله‌ها توسط مجموعه‌ی ما، اطمینان کامل از رسیدن وجه به حساب مقصد و عدم برگشت خوردن حواله است. در نظر داشته باشید در صورتی که قصد ارسال حواله به حساب شخصی ایرانی در بانک های مونترال و رویال بانک داشته باشید بدلیل جلوگیری از مشکل و برگشت آن ، این حواله‌ها از داخل کانادا انجام می شود.

ارسال حواله
ارسال پول به کانادا

مراحل ارسال پول به کانادا

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست ارسال حواله به کاندا ی خود را در پورتال پی‌آسان ثبت نمایید.

سوالات متداول درباره‌ی ارسال حواله ارزی به کانادا

 
بسته به نوع حواله‌ای که انتخاب می‌کنید کارمزد شما متفاوت است. اما به طور کلی حواله‌های وسترن یونیون کارمزد بالاتری دارند.

بین 1 ساعت تا 3 روز کاری. بسته به زمان ثبت سفارش و نوع حواله‌ی درخواستی متغییر است.

اما به طور کلی برای تسریع در فرآیند، سفارشتان را در ابتدای صبح روز کاری ثبت کنید.

فقط کافی است تا در سایت پی‌آسان ثبت‌نام کنید و سپس احراز هویت خود را به پایان برسانید.
برای ارسال پول به دانشگاه‌های کانادا کافیست، مشخصات بانکی دانشگاه را به همراه مشخصات دانشجویی خود برای ما ارسال کنید تا سفارش شما انجام شود.
شما می‌توانید پس از احراز هویت در سایت پی‌آسان به راحتی به حساب همه اشخاص حقیقی و حقوقی، یعنی افراد، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها پول بفرستید.
ارتباط با پشتیبانی
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره