انواع سفرها با ارزانترین قیمت ممکن، با مبلغ بسیار جزیی و یا حتی بدون پول، معمولی، تجاری، و تجملی وجود دارند. بسیار بسیار بسیار پیشرفته تر از همه ی اینها، سفرهای بسیار ثروتمندانه است. این نوع سفرها فقط با جت ها و راننده های شخصی انجام می شود. و مخصوص افرادی بسیار ثروتمند که شعارشان “من ببری دارم و به راحتی بدبین و شکاک خواهم شد اگر کسی به آن خوراکی ای بدهد” است می باشد.

طبیعتا این سطح از سفر، مقدمات رفاهی و اقامتی خاصی را می طلبد. و در آن به هیچ عنوان خوابگاه های ارزان، حمام های مشترک، و یا نیاز به رفتن به کنار دستگاه یخساز (برای گرفتن یخ) وجود ندارد. بلکه سبک اقامت میلیونرها با شعار “من مکانی برای سپری کردن شب در حالیکه خدمتکارانم مشغول بار زدن (آماده کردن) کوکایین هایم باشند نیاز دارم” است.

تا اینجا ذهنیت اینکه گرانترین هتل ها در دنیا وجود دارند به شما داده شد. این شبیه اینکه بیش از عمده ی درآمد سالانه ی دنیا را فقط برای یک شب گذراندن در همچین هتلی خرج کردن، می ماند.

1- آپارتمان در هتل Connaught در لندن

گرانترین هتل ها در دنیا

با شبی 23500 دلار، آپارتمان پیشخدمت شخصی  و منوی طراحی شده توسط سرآشپز Helene Darroze که ستاره ی Michelin است ارایه میدهد. یک بالکن حفاظ دار بزرگ رو به فضای جالب  Mayfair لندن دارد.

گرانترین هتل ها در دنیا

برای اینکه یک ایده ای بگیرید که تا چه حد این مکان بریتانیایی اشرفی با شکوه بیش از حد بالا است، محل تعامل آن (مخصوص این آپارتمان) را چک کنید. داستان هایی از پیشخدمت هایی وجود دارد که به سرعت به پاریس می رفتند وقتی که مهمان کفشش را فراموش کرده بود که بیاورد. و یا داستان شخصی که می خواست برای همسرش غذا بپزد و الهاماتی را توسط یک سرآشپز Michelin (که به احتمال قوی حضرت مسیح بود) که نکاتی را از پشت یک در اسرارآمیز به او می داد، دریافت کرد.

 

2- اتاق مجلل رئیسانه در هتل Cala di Volpe در Porto Cervo در ایتالیا

گرانترین هتل ها در دنیا

با شبی 26000 دلار، اتاق مجلل رئیسانه در هتل Cala di Volpe در Sardinia سه اتاق خواب، یک اتاق آفتاب رو، یک استخر شخصی، و یک محوطه ی بدنسازی ارایه می دهد.

گرانترین هتل ها در دنیا

همه ی اتاق خواب ها جکوزی، فضای بزرگ برای دوش گرفتن، و طراحی رویایی سنگ های مرمر Sardinian دارند.

3- اتاق مجلل Shangri-La در Shangri-La Bosphorus در استانبول

گرانترین هتل ها در دنیا

فقط با شبی 26385 دلار، اتاق مجلل Shangri-La کل بالاترین طبقه ی هتل Shangri-La را که رو به تنگه ی Bosphorus Strait در استانبول است را می گیرد.

گرانترین هتل ها در دنیا

تلویزیون در آیینه ی حمام تعبیه شده است. اتاق سه تراس خصوصی دارد که دقیقا منظره ی کل خط افق استانبول را به شما می دهند.

4- اتاق مجلل رئیسانه در Mandarin Oriental در شانگهای

گرانترین هتل ها در دنیا

این سوئیت در آسمان خراش تماشایی Pudong قرار دارد و قیمت مجلل ترین اتاق در Mandarin Oriental حدودا شبی 26450 دلار است. آپارتمانی دوتخته است که خودش دخمه ی شراب، و منظره ای سرسام آور از خط افق شنگهای از طبقه ی 25 ام  دارد.

گرانترین هتل ها در دنیا

این هتل البته خدمات پیشخدمتی، و ورود و خروج انعطاف پذیر دارد بنابراین شما 24-ساعته می توانید از سرویس دهی هتل استفاده کنید.

5- اتاق سلطنتی در Hôtel Plaza Athénée در پاریس

 گرانترین هتل ها در دنیا

اتاق سلطنتی، با زیربنای حدودا 450 مترمربع، بزرگ ترین اتاق هتل در پاریس است. قیمتش شبی 27000 دلار است، 27000 دلاری که به جای اقامت در این هتل، می تواند کل وام یک دانشجو را بازپرداخت کند.

گرانترین هتل ها در دنیا

این اتاق، تلویزیون های مخفی پشت آیینه هایش دارد و تمام گلدوزی های موجود در اتاق با نخ های طلا انجام شده است. قیمتی که برای این اتاق باید پرداخت گردد حدودا معادل قیمت طلا است.

6- ویلای St. Regis در St. Regis Mauritius

 معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

ویلای St. Regis در Mauritius بزرگترین ویلا در جزیره، با قیمت شبی 30000 دلار است.

معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

این ویلا، جکوزی، سالن استراحت، پیشخوان مشروب، و آشپز شخصی دارد. بهترین تسهیلاتی که در وبسایت این ویلا تا حالا لیست شده است مربوط به “به نیازهای مهمانان با فروتنی پرداختن” می باشد.

7- اتاق سلطنتی در جزیره St. Regis Saadiyat در امارات متحده ی عربی

معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

اتاق سلطنتی درSt. Regis  بزرگترین اتاق هتل در امارات متحده ی عربی است و با شبی 35000 دلار، دو طبقه، خدمات پیشخدمتی، و سالن تاتر شخصی دارد.

معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

همچنین استخر شنا و محل بازی دارد. اتاق خواب اصلی آن، نمای همه ی طبقات پایین را دارد و منظره ی رو به بیرونش رو به اقیانوس است.

8- ویلای سلطنتی در Grand Resort Lagonissi در آتن

 معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

این ویلای سلطنتی با شبی 35000 دلار، یک بار میزبان Mel Gibson و Leonardo DiCaprio بود (فرض بر این است که در فرصت های جداگانه بود- با یک شناخت کوتاه می توان مقدار بسیار زیادی کوکایین و مشروبات الکلی تولید کرد). این ویلا، دو اتاق خواب اصلی دارد که هر کدام سنگ های مرمرین مخصوص حمام دارد و همچنین هر کدام حمام های بخار خاص خودش، و اقامتگاه پیشخدمت دارد.

معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

همچنین یک محوطه ی ماساژ شخصی، یک استخر داغ، و یک عرشه ی شخصی رو به ساحل دارد.

9- سوئیت Penthouse در هتل Grand Hyatt Cannes Hôtel Martinez

گرانترین هتل ها در دنیا

با شبی 37500 دلار، سوئیت Penthouse در هتل Hôtel Martinez در  Cannes منظره ی خلیج Cannes (البته از جکوزی تراس)، و دو اتاق خواب خیلی بزرگ با ابعاد سلطنتی را ارائه می دهد.

گرانترین هتل ها در دنیا

به طرز عجیبی، در مقایسه با سایر سوئیت ها در لیست، در لیست این هتل به جای استفاده از کلماتی مانند “وفور”، “تجمل”، و “نشیمنگاه های گرم توالت پوشیده شده با طلا”، از کلمات دیگری مانند “اینترنت بی سیم”، “لباس حمام”، و “پنجره های باز” استفاده شده است. ولی نباید فریب این واژگان را خورد زیرا طبق وبسایت Billionaire.com این هتل یکی از 4 گران قیمت ترین هتل های دنیاست (طبق CNN،سومین هتل گرانقیمت دنیاست).

 

10- اقامتگاه دولتی Hilltop در Laucala Island Resort در فیجی

گرانترین هتل ها در دنیا

برای این ویلا هم پرداخت شبی 40000 دلار نیاز است و هم اینکه به راحتی نمی توان در لحظه آن را رزرو کرد بلکه باید برای دادن امتیاز پول کافی روزانه معادل با شهریه ی چهار ساله ی دانشگاه به آنها تقاضا شود.

معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

تمام جزیره تحت تملک بیلیونرهای مالک گاو قرمز است (قابل پیش بینی است که چه تفکری با خواندن این جمله ایجاد می شود:  گاو قرمز یک ایده ی بیلیون دلاری بود؟)، و شامل 25 ویلا است. اما این ویلا، بهترین آن ها است و چشم انداز وسیع جزیره، ماساژ رایگان، امکان اسب سواری در ساحل را دارد. و همچنین این ویلا، امکان به دام انداختن انسان (جذب توریست) به عنوان جذابترین بازی دنیا را مهیا می کند.

معرفی گرانترین هتل ها در دنیا

در وبسایت مربوط به آن، که واژه ی باشکوه و وافر استفاده شده است، ایده ی خوبی است اگر گفته شود که این ویلا همچنین آشپز شخصی، راننده ی شخصی، و پرستار کودک شخصی دارد. این ویلا حتی رویاهای نداشته ی شما را برآورده می کند.

11- هتل Ty Warner Penthouse در  Four Seasons در نیویورک

گرانترین هتل ها در دنیا

سوئیت Ty Warner در Four Seasons در نیویورک شما را وادار می کند که شبی 45000 دلار از دست بدهید. این بلندترین اتاق هتل با چشم انداز 360 درجه در نیویورک است. ساخت آن 7 سال زمان و 50 میلیون دلار هزینه گرفت. این اتاق، دربان هنری (کسی که برای دیدن موزه های هنری، مهمان راهنمایی می کند)، و همچنین کتابخانه ی بسیار بزرگی دارد. این اتاق فقط می تواند 3 نفر را به همراه یک کودک اقامت دهد (و در کمال صداقت، می توان گفت که شاهزاده George تنها کودکی بوده که تاکنون در اینجا اقامت داشته است).

گرانترین هتل ها در دنیا

توصیفات جزئی پاتولوژیکی وبسایت در مورد حمام: کل حمام اصلی با تخته سنگ هایی سفارشی از عقیق نادر چینی مزین شده است. و لگن های دستشویی از جنس سنگ های کریستال حکاکی شده دارد که از زیر با چراغ های LED روشن می شوند. می توان در حمام فرنگی آن با نورهای رنگی یا زیر دوش بارانی بخار Dornbracht 6 فواره ای آن، خستگی بیرون کرد. سایر مشخصات این هتل شامل توالت Toto Neorest با ریموت بی سیم، سنسورها و نشیمنگاه گرم، و کف با گرمای ساطع شونده می شود. دیوارها، کف، و سینک در اتاق مهمانی جواهرگونه با سنگ چشم ببر نیمه قیمتی مزین شده اند.

12- ویلای Sky Villa در Palms Resort در لاس وگاس

گرانترین هتل ها در دنیا

با شبی 40000 دلار، هتل Sky Villa یک آسانسور شیشه ای شخصی، چشمه ی معدنی برجسته ی شیشه ای که در طول بالکن با چشم انداز راه راه پیش رفته است، سونای خشک، و سرویس پیشخدمت 24- ساعته ارائه می دهد.

گرانترین هتل ها در دنیا

در واقع، چندین ویلای آسمانی (Sky Villas) وجود دارد که مجلل ترین شان، Hugh Hefner Sky Villa است. زیرا آن در Vegas قرار گرفته است.

13-  برج Burj Al Arab در دوبی

 گرانترین هتل ها در دنیا

هیچ کاتالوگی از گران های پرزرق و برق بدون نام دوبی، تکمیل نمی شود. در حالیکه بیشتر هتل های دیگر این لیست، صرفا به خاطر داشتن قیمت های خیلی گران و سوئیت های مجلل، مد نظر قرار می گیرند، در Burj Al Arab همه چیز خیلی گران و مجلل است.

گرانترین هتل ها در دنیا

همه ی اتاق های این برج، دوپلکس هستند و ارزان ترین آنها، 2000 دلار در شب (بدون در نظر گرفتن مالیات و هزینه ها) است. گران ترین اتاق این هتل 12000 دلار (بسته به نرخ تعویض ارز) است. به طور کلی، این می تواند از جمله گران ترین هتل های دنیا باشد.

گرانترین هتل ها دنیا

تسهیلات و سرگرمی؟ شما می توانید در اطراف با ماشین Rolls-Royce، Mercedes، و هلیکوپتر آن ها چرخی بزنید. و یا از پیشخدمت خصوصی خود بهره ببرید. همچنین شما می توانید به چهار استخر شنای و ساحل شخصی آنها بروید، یا به پارک آبی در همان نزدیکی دسترسی داشته باشید. آن مکان بسیار عالی ای برای  اهانت کامل به مفهوم اعتدال است.

14- سوئیت Shahi Mahal در هتل Raj Palace Hotel در Jaipur هند

 گرانترین هتل ها دنیا

این هتل شبی 45000 دلار آمریکا می ارزد. درحالیکه 6 اتاق خواب، یک سالن تاتر شخصی، یک کتابخانه، و یک کادر آشپزی شخصی دارد اما مجدد لازم به ذکر است که قیمت آن 45000 دلار آمریکا برای یک شب است. اگر شما یک تبهکار اوراق قرضه، یا از خانواده ی سلطنتی هستید و یا اینکه یک مکان زیبا نیاز دارید که تا با دوستانتان دور هم جمع شوید تا کشورهای جهان سوم را به طرز قدیمی ای جداسازی کنید این هتل می تواند برای شما خیلی مناسب باشد.

15- سوئیت Royal Penthouse در هتل Hotel President Wilson در Geneva سوئیس

 گرانترین هتل ها دنیا

با 60000 فرانک سوییس یا حدود 68000 دلار آمریکا (با توجه به نرخ تعویض ارز) در شب، این یکی از گرانترین هتل های دنیا است. این سوئیت افرادی مانند Bill Gates، و Michael Douglas را اقامت داده است. این هتل همچنین آسانسور شخصی ، سالن ورزش، و میز بیلیارد شخصی خودش را دارد. و همچنین آن، حداکثر امنیت، Steinway Grand Piano، و چشم انداز دریاچه ی Geneva را دارد.

گرانترین هتل ها دنیا

خبر خوب اینکه، این سوئیت می تواند 6 نفر را اقامت دهد (12 اتاق خواب و حمام دارد ولی در سایت نوشته شده است که فقط می تواند 6 نفر را اقامت دهد). بنابراین، شما می توانید قیمت را با سایر دوستان ثروتمند خود تقسیم کنید.