MT103 : دید و شفافیت بیشتر در پرداخت‌های بین‌المللی ​

بالاترین استاندارد اطلاعات ​

 در Money Mover ، شفافیت و امنیت بالاتر را از همه چیزهای دیگر ارج می‌نهیم. دانستن اینکه پول شما در تمام زمان‌ها در طول فرآیند معامله کجاست، راحت است.

به همین دلیل است که ما به شما دسترسی مستقیم به MT103 برای همه پرداخت‌های شما از طریق Money Mover دادیم.

 MT103 چیست؟

ما از SWIFT برای ارسال دستورها پرداختی برای تمام پرداخت‌ های انجام ‌شده از طریق Money Mover استفاده می‌کنیم. ما از سوئیفت استفاده می‌کنیم، زیرا هر تراکنش بین هر موسسه مالی دقیقا به همین صورت ثبت می‌شود و همه جزئیات را به شیوهای شفاف ارائه می‌دهد.

MT103 یک پیام پرداخت استاندارد SWIFT است که به طور خاص برای نقل و انتقالات اتصال سیمی / بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ​ یک MT103 به عنوان یک مدرک معتبر از پرداخت شامل تمام جزئیات پرداخت مانند تاریخ پرداخت، مقدار، ارز، فرستنده و جزئیات دریافت کننده سرویس می دهد.

​تمام بانک ها و موسسات مالی که از طریق SWIFT پرداخت می کنند، برای هر پرداختی MT103 را دارند، اما بعید است که آنها را برای شما فراهم کند.

MT103 چیست

چگونه MT103 را مشاهده کنم؟​

زمانی که پرداخت شما فرستاده شد، قادر خواهید بود با ورود به حساب پس‌انداز پول، MT 103 خود را بازیابی کرده، پرداخت‌های تکمیل‌شده خود را انتخاب کرده و “ویو” را کلیک کنید.. MT 103 در آخر این پرونده ظاهر می شود حتی یک کپی از تابع clipboard را نیز ارسال کنید تا بتوانید آن را به گیرنده خود ارسال کنید.

وب مانی یک پلت فرم پرداخت برای فعالیتهای مشاغل آنلاین است. افتتاخ حساب و دریافت وجه در این سایت رایگان است. اما ارسال پول برای فرستنده کارمزد ۰.۸ درصدی دارد. برای سفارش اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی: