[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

کسب درآمد ارزی برای هموطنان مقیم خارج از کشور

پی آسان در حدود ۱.۵ سال است که در زمینه پرداخت ارزی بین المللی مانند پرداخت با کردیت کارت و پی‌پال فعالیت می‌کند و به گردش مالی قابل توجهی رسیده است. در حال حاضر شرکت‌های همانند ما در حدود ۶ تا ۷ درصد کارمزد دریافت می کنند که رقم قابل توجهی است. در واقع به دلیل آنکه ویزا، مستر،‌ پی‌پال و .. در ایران فعالیت ندارند این هزینه به هم‌وطنان ما تحمیل می‌شود. مشکلاتی که شرکت‌های پرداخت برای کسب درآمد ارزی با آن روبرو هستند اولا تبدیل نرخ‌های ارز مختلف به هم، عدم حضور فیزیکی در کشورهای مختلف (مثلا برای خرید از علی اکسپرس در چین)، ترس از مالیات به دلیل گردش مالی بسیار زیاد و… است.

برای حل این مشکلات و  نیز کمتر کردن کارمزد پرداخت مشتریان، با همفکری با همکاران به راه حل Sharing Economy رسیدیم. اقتصاد اشتراکی مدل کسب وکار شرکت‌هایی مانند اسنپ (مشابه Uber)،‌ ایربی‌ان‌بی airbnb و … است که خدمات دهندگان دارایی‌های موچودشان مانند خانه و ماشین را با دیگران به اشتراک می‌گذارند و از آن کسب درآمد می‌کنند. هدف ما راه‌اندازی پلتفرمی است که هموطنان خارج از کشور تنها با داشتن کردیت‌کارت به هموطنان داخل کشور خدمت‌رسانی کنند و از این راه کسب درآمد ارزی کنند.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row” make_fullwidth=”on” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”on” padding_mobile=”off” background_color=”#3d0063″ allow_player_pause=”off” parallax=”on” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” parallax_2=”off” parallax_method_2=”off” column_padding_mobile=”on” gutter_width=”1″ custom_padding=”20px|20px|20px|20px”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_font_size=”18″ text_line_height=”1.8em”]

اگر تمایل به همکاری با پی‌آسان را دارید لطفا در فهرست شبکه همکاران ثبت‌نام کنید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_button admin_label=”Button” button_url=”https://amir114.typeform.com/to/jV7V08″ url_new_window=”off” button_text=”ثبت نام ” button_alignment=”center” background_layout=”dark” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″] [/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

 

بنابراین پی‌آسان شبکه‌ای از ایرانیان در آمریکا،‌کانادا، اروپا،‌امارات،‌چین،‌ترکیه، امارات، تاجیکستان، ارمنستان و … تشکیل می‌دهد که برای مثال دانشجویانی که در آمریکا تحصیل می‌کنند با کردیت کارت یا پی‌پال هزینه آزمون تافل یا اپلیکیشن فی دانشجویانی که در ایران هستند را می‌پردازد. پی‌آسان در این بین به ۲ طرف تضمین پرداخت می‌دهد. از دیگر خدماتی که هموطنان آمریکا و کانادا می ‌توانند پیشنهاد دهند فروش گیفت کارتهای آیتونز، گوگل‌پلی،‌ مسترکات و ویزا کارت است. همچنین خرید از آمازون و ای بی و… از دیگر خدماتی است که این عزیزان می‌توانند پیشنهاد دهند و کسب درآمد ارزی کنند.

هم وطنان عزیز ساکن چین می توانند خدمات خرید از علی‌بابا و علی اکسپرس و پست کالا را انجام دهند و هم وطنان مقیم ترکیه خرید و ارسال لباس، رزرو بلیط هتل و خرید از سایت های تخفیف گروهی را برای مسافران ایرانی پیشنهاد دهند. ایرانیان امارات، تاجیکستان، ارمنستان می توانند کارت‌های اعتباری قابل شارژ برای مشتریان تهیه کنند و همچنین برای آنها حساب وریفای شده پی‌پال باز کنند. ساکنان اروپا و انگلستان هزینه سرورها و vpsها را برای وب مسترهای ایرانی پرداخت می‌کنند و همچنین پرداخت هزینه خوابگاه دانشگاه‌ها و هزینه ثبت نام آن از دیگر خدماتی است که می توانند پیشنهاد دهند.

شبکه همگاران پی‌آسان اگر در ماه تنها ۵ تا ۱۰ هزار پرداخت انجام دهند و تنها ۵ درصد کارکزد دریافت کنید، درآمد حداقل ۵۰۰ دلار در ماه خواهند داشت. در صورتی که هر روز تنها ۱۵ دقیقه برای این کار صرف کرده‌اند.  هم‌چنین برای بازکشت مقدرا ارزی که خرج کرده اند می‌توانند درآمد ارزی فریلنسر‌های ایرانی را خریداری کنند و یا ارز عزیزانی که قصد ارسال مقدار کمی ارز به ایران دارند را از طریق پیپال خریداری کنند.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row” make_fullwidth=”on” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”on” padding_mobile=”off” background_color=”#3d0063″ allow_player_pause=”off” parallax=”on” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” parallax_2=”off” parallax_method_2=”off” column_padding_mobile=”on” gutter_width=”1″ custom_padding=”20px|20px|20px|20px”][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_button admin_label=”Button” button_url=”https://amir114.typeform.com/to/jV7V08″ url_new_window=”off” button_text=”ثبت نام ” button_alignment=”center” background_layout=”dark” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″] [/et_pb_button][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_font_size=”18″ text_line_height=”1.8em” custom_padding=”10px|||”]

اگر تمایل به همکاری با پی‌آسان را دارید لطفا در فهرست شبکه همکاران ثبت‌نام کنید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

 

اگر به این طرح علاقه‌مند شده‌اید در ادامه می توانید توضیحات بیشتری را مطالعه فرمایید:

حجم بازار پرداخت آنلاین بین المللی ایران و درآمد ارزی

می دانید که امروز بشر بیشتر و بیشتر به کارتهای اعتباری و سرویس‌های پرداخت آنلاین بین المللی وابسته شده است که هم وطنان ما هم از این قاعده جدا نیستند. متاسفانه شرکت‌های بزرگ مانند ویزا،‌مستر، پی‌پال و … ایران را تحریم کرده اند و هم وطنان عزیزمان برای بر رفع نیاز های از شرکت‌های واسط استفاده می‌کنند.

جالب است بدانید که سالانه ۱۰ تا ۲۰ هزار دانشجو از ایران خارج می شود که هر کدام حداقل ۱۰۰۰ دلار هزینه آزمون‌ها و اپلیکیشن فی دانشگاه می کنند که به رقم در حدود ۲۰ میلیون دلار می رسیم. یا طبق آمار سال گذشته ایرانی‌ها ۱۲۰ میلیارد تومان صرف خرید جم (GEM) کرده‌اند. به این لیست می توان خرید بلیط هواپیما و قطار خارجی، رزرو هتل،‌ خرید از سایت‌های آنلاین خارجی مانند آمازون و علی‌بابا، خرید گیفت کارت و اشتراک سرویس‌های آنلاین،‌پرداخت‌های شرکت اینترنتی ایرانی برای سرویس‌های خارجی مورد نیاز و … اضافه کرد.

مشکلات شرکت‌های پرداخت

شرکت‌های واسط برای اینکه بتوانند پاسخگوی این حچم بازار باشند و از طرفی به خاطر مشکلاتی که در راه ارسال پول وجود دارد، مجبور هستند نقدینگی بسیار زیادی داشته باشند. از طرفی برای جلوگیری از بلاک شدن حساب‌های کاربریشان می بایست از اکانت‌های مختلف و کارت‌های مجازی متعدد استفاده کنند که باعث می‌شود هزینه‌های زیادی به آنها تحمیل شود و در مقابل آنها کارمزد ۷ درصدی اخذ کنند.
در مقابل اگر شبکه‌ای از تعداد زیادی از پرداخت کنندگان وجود داشت، این پرداخت کنندگان نه به وچوه نقدی بسیار زیاد نیاز داشتند و نه به حساب‌های کاربری متعدد. بنابراین هزینه‌های پرداخت آنها به شدت کمتر می شود.

خدمات پی‌آسان به همکاران

پی‌آسان اولا وظیفه دارد برای شبکه پرداخت کنندگان بازاریابی کند و مشتریانی را کاملا رایگان برای آنها فراهم کند. هم‌چین پی‌آسان تجریبات و دانسته‌های خود را به صورت خلاصه و بهینه برای شبکه ارسال می کند و روش‌های پرداخت،‌شرکت‌های بین المللی پرداخت،‌کارت‌های مجازی معتبر،‌روش‌های ارسال پول از ایران و … معرفی می‌کند.
همچنین پی‌آسان پنلی چداگانه‌ای برای پرداخت کنندگان توسعه داده است که همکاران می توانند در آن سفارشات،‌اخبار، نرخ ارز روز و … را ملاحظه کنند. همچنین سیستم‌های اتوماسیونی برای ایمیل کردن سفارشات رسیده،‌تنظیم خودکار نرخ ارز، تنظیم نرخ کارمزد مورد نظر پرداخت کننده و … توسعه داده می‌شود.
در نهایت تایید هویت کاربران، پشتیبانی،‌حل و فصل اختلافات،‌تهیه محتوا،‌تبلیغات و … بر عهده پی‌آسان است.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row” make_fullwidth=”on” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”on” padding_mobile=”off” background_color=”#3d0063″ allow_player_pause=”off” parallax=”on” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” parallax_2=”off” parallax_method_2=”off” column_padding_mobile=”on” gutter_width=”1″ custom_padding=”20px|20px|20px|20px”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_font_size=”18″ text_line_height=”1.8em” custom_padding=”10px|||”]

اگر تمایل به همکاری با پی‌آسان را دارید لطفا در فهرست شبکه همکاران ثبت‌نام کنید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_button admin_label=”Button” button_url=”https://amir114.typeform.com/to/jV7V08″ url_new_window=”off” button_text=”ثبت نام ” button_alignment=”center” background_layout=”dark” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″] [/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]