با فرارسیدن تعطیلات فصلی ، Visa  طی همکاری با Hotwire پیشنهادات و تسهیلات جدید و بیشتری را برای سرویس  V.me by Visa و تعطیلات فصلی ارائه کرده است . با استفاده از کارت های V.me ، مسافران می توانند از تخفیفات ویژه ای برای رزرو هتل در Hotwire و در تعطیلات فصلی بهره مند شوند، به سادگی چند کلیک موس ! در پایان این مطلب ، اینفوگرافی شامل این پیشنهادات و اطلاعات آن ارائه شده است .

سفر همچنان یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین بخش های تجارت الکترونیک است . از هر 10 مسافر در سال گذشته، 7 مسافر تمام پکیج تعطیلات خود را کاملا آنلاین رزرو و پرداخت کرده اند . و در حالی که تجارت الکترونیک برای یازدهمین بار متوالی ، رشد دو رقمی در دوره سه ماهه سال را تجربه می کند ، یادآوری این نکته بسیار خوب است که طبق آمار و اعلام comScore ،   شصف و هفت (67) درصد از خرید های آنلاین با کارت های خرید آنلاین ، حتی قبل از تکمیل خرید رها می شوند . یعنی وقتی شما سبد خرید خود را کامل کرده باشید، به صفحه پرداخت رفته باشید اما پرداختی را انجام نداده باشید .

تاجران و صاحبان مشاغل و صنایع پرداخت آنلاین متوجه شده اند که ساده کردن فرایند تسویه حساب و پرداخت موجب کاهش آمار کارت های دارای سفارش رها شده می شود . برای همین سرویس های مثل mCommerce نزد عامه مردم به عنوان یک سیستم پر سود و مفید تبدیل شده است .

Visa  از طریق  سرویس V.me به صرفه جویی و نجات چنین کارت هایی کمک می کند و فرایند تسویه حساب و پرداخت را ساده می کند و شما را از عذاب ورود اطلاعات حساب ، چک کردن های پی در پی سفارشات و فاکتورها  برای هر خریدی که انجام می دهید ، نجات می دهد . در نهایت این سرویس می تواند بسیار به پرداخت های الکترونیکی شما قبل و در هنگام سفر کمک کند .

مطالب مرتبط : 

 

در ادامه اینفوگرافی شامل پیشنهادات و تخفیفات V.me by Visa  و Hotwire ارائه شده است :

پیشنهادات ویژه برای تعطیلات فصلی