اسپاتیفای یک ارائه دهنده خدمات دیجیتال برای پخش موسیقی است که به شما دسترسی به میلیون‌ها آهنگ، پادکست و ویدئو تولید شده توسط هنرمندان در سراسر جهان را می‌دهد. با پی آسان همراه باشید تا به بررسی و آموزش کامل اسپاتیفای، این سایت خارجی بپردازیم.

 

 

اسپاتیفای بسیار جذاب است زیرا می‌توانید به صورت رایگان به محتوا دسترسی داشته باشید. تنها نیاز است که با استفاده از یک ایمیل ثبت نام کنید یا از طریق فیس‌بوک عضو شوید. اگر به حق عضویت ماهانه برای اسپاتیفای پرمیوم علاقه ندارید یا تنها می‌خواهید برای یک بار از آن استفاده کنید به آسانی می‌توانید شروع کنید و نیاز به هیچ تعهدی ندارید.
می‌توانید تفاوت‌های اصلی میان اسپاتیفای رایگان و پرمیوم را در بخش دیگری بیابید اما به عنوان یک خلاصه سریع، نسخه رایگان تحت حمایت تبلیغات است مانند ایستگاه‌های رادیویی. نسخه رایگان از طریق کامپیوتر شخصی، لپ تاپ و تلفن هوشمند قابل دسترسی است اما خدمات کامل نیازمند عضویت در نسخه پرمیوم است.

 

اسپاتیفای چگونه کار می‌کند؟

شروع شنیدن موسیقی در اسپاتیفای آسان است:

 1.  وارد سایت اسپاتیفای شوید و عضو شوید. توصیه ما عضویت از طریق فیس‌بوک است اگر دارای حساب کاربری هستید. زیرا یافتن و دنبال کردن دوستان را ساده‌تر می‌کند به این ترتیب می‌توانید ببینید آن‌ها به چه گوش می‌دهند و آهنگ‌ها را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.
 2.  یک سطح از عضویت را انتخاب کنید. پیشنهاد ما اسپاتیفای پرمیوم است که به شما امکان دسترسی به ابزارهای بیشتری را می‌دهد انعطاف پذیرتر است و به دستگاه‌های بیشتری متصل می‌شود. شما برای خرید نسخه اسپاتیفای پرمیوم می‌توانید از خدمات پی‌آسان در پرداخت ارزهای بین‌المللی بهره ببرید.
 3.  اپلیکیشن رایگان اسپاتیفای را دانلود و نصب کنید. نسخه‌هایی برای دسکتاپ، آیفون یا آی‌پد و گوشی‌های اندروید وجود دارد.
 4.  بوسیله هر یک از این دستگاه‌ها وارد حساب کاربری خود شوید و به آن‌ها گوش دهید.

نصب اولیه بسیار ساده است اما اسپاتیفای دارای خصوصیات بیشتری است که با استفاده از آن به آن‌ها علاقمند می‌شوید همچنین هر چه بیشتر به آن گوش دهید هوشمندتر می‌شود.

 

 

آموزش کار با اسپاتیفای

آیا می‌توانید از اسپاتیفای موسیقی دانلود کنید؟

بله و خیر. با استفاده از اسپاتیفای پرمیوم می‌توانید موسیقی را به صورت آفلاین هم بشنوید اما به معنی سنتی آن قادر به دانلود موسیقی نخواهید بود. برای مثال، نمی‌توانید با دانلود کردن یک آلبوم و لغو عضویت خود در تاریخ بعد از آن بهره ببرید. همچنین نمی‌توانید آهنگ‌ها را دانلود کنید تا بر روی سی‌دی و دیگر دستگاه‌ها کپی کنید.
پس اگر می‌خواهید از نسخه پرمیوم اسپاتیفای با تمامی امکانات بهره ببرید، نگاهی به خدمات پرداخت آنلاین با ویزاکارت و مسترکارت پی‌آسان داشته باشید.
ایده نسخه آفلاین اسپاتیفای آن است که به شما اجازه دهد در زمانی که می‌خواهید در استفاده از اینترنت صرفه‌جویی کنید یا در سفر هستید و امکان دسترسی به اینترنت آسان نیست به موسیقی‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید.
با خرید اسپاتیفای پرمیوم می‌توانید به ۳ هزار و ۳۳۳ موسیقی به صورت آفلاین در سه دستگاه مختلف دسترسی داشته باشید. دانلود کردن موسیقی، آلبوم‌ها یا پلی لیست‌ها در اسپاتیفای آسان است، که بسیار عالی است. تنها کافی است بر روی save در آلبومی که به آن علاقه دارید کلیک کنید تا به صورت آفلاین به آن گوش دهید. همچنین بر روی سه نقطه در کنار یک آهنگ کلیک کنید و سپس (save to your music) را بزنید.

 

اسپاتیفای چه میزان اینترنت استفاده می‌کند؟

میزان استفاده اسپاتیفای از اینترنت بستگی به کیفیت پخشی است که انتخاب می‌کنید، در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد. این راهنمایی است برای آنکه نشان دهیم مصرف اینترنت اسپاتیفای چقدر است:

 •  یک ساعت گوش دادن به موسیقی چیزی نزدیک به ۵۰MB مصرف می‌کند، اگر کیفیت نرمال باشد.
 •  با کیفیت نرمال می‌توانید در ۲۴ ساعت پخش موسیقی چیزی نزدیک به ۱GB اینترنت استفاده کنید.
 •  با کیفیت بالا ۱GB در کمتر از ۱۵ ساعت مصرف خواهد شد.
 • با بهترین کیفیت ۱GB را در ۷ ساعت استفاده می‌کنید.
 •  در صورت دیدن ویدئو مقدار بسیار بیشتری از اینترنت مصرف خواهید کرد.

می‌توانید با چک کردن کیفیت پخش و دانلود موسیقی دستگاه خود را تغییر دهید.

 

پخش با کیفیت بالای صدا در اسپاتیفای چگونه است؟

سه درجه متفاوت از کیفیت پخش در اسپاتیفای وجود دارد. پخش در فرمت Ogg Vorbis انجام می‌شود درجه بیت‌های هر یک از درجات کیفیت را دنبال می‌کند:

 •  پخش نرمال ۹۶kbps
 • کیفیت بالا ۱۶۰kbps
 •  بالاترین کیفیت پخش ۳۲۰kbps

درجه کیفیتی که انتخاب می‌کنید بستگی به ترجیح شما و انتخابتان براساس مصرف اینترنت است اما باید توجه کنید که بالاترین کیفیت تنها برای اعضای اسپاتیفای پرمیوم قابل دسترسی است.

 

 

پیدا کردن دوستان در اسپاتیفای

چگونه افراد و دوستان را در اسپاتیفای بیابیم؟

عضویت از طریق فیس‌بوک یا اتصال حساب کاربری فیس‌بوکتان بعد از عضویت در اسپاتیفای به شما اجازه خواهد داد تا به آسانی دوستان خود را یافته و دنبال کنید و ببینید آن‌ها به چه چیزی گوش می‌دهند. فید فعالیت‌ها در سمت راست دسکتاپ نرم افزار نمایش داده می‌شود و بهترین راه برای دیدن دوستانی است که موسیقی مشابه شما گوش می‌دهند یا حتی شوخی کردن با آن‌ها برای گوش دادن به گروه موسیقی آبا است.

همچنین می‌توانید با استفاده از قابلیت جستجو موجود در اپلیکیشن دوستان خود را بیابید. در پایین‌ترین نقطه فید فعالیت‌ها دکمه find friends وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد دوستان و هنرمندان بیشتری را یافته و دنبال کنید.

اگر شما در فیس‌بوک نیستید و نمی‌خواهید حساب کاربری فیس بوک خود را به اسپاتیفای متصل کنید همچنان می‌توانید دوستان خود را جستجو کرده و دنبال کنید، تنها ممکن است در بعضی موارد کمی دشوارتر باشد.

براساس اسپاتیفای بهترین راه برای یافتن و دنبال کردن دوستان آن است که از قسمت جستجو در دسکتاپ استفاده کرده و به این ترتیب جستجو را انجام دهید:

اسپاتیفای: کاربر: نام کاربری

این فرمت را کپی کرده و نام دوست خود را جایگزین نام کاربری کنید. اگر این کار موفق نبود، از دوست خود بخواهید یا لینک پروفایل خود را به صورت مستقیم از صفحه پروفایل خود کپی کند و برای شما ارسال کند یا از آن‌ها بخواهید یکی از پلی لیست‌های عمومی خود را با شما به اشتراک بگذارد. اگر آن‌ها پلی لیست را ایجاد کرده باشند، آنگاه اسم کاربری آن‌ها به صورت یک شماره در این آدرس قرار خواهد داشت.

شما می‌توانید یا از این شماره برای یافتن آن‌ها استفاده کنید یا بر روی نام آن‌ها در پلی لیست کلیک کنید تا آن‌ها را دنبال کنید.

 

 

پلی لیست اسپاتیفای

پلی لیست‌های اسپاتیفای، رادیو و کشف موسیقی جدید

ایجاد یک پلی لیست به راحتی کلیک راست بر روی یک آهنگ و کلیک بر روی Add to Playlist یا کلیک بر روی سه نقطه و سپس کلیک بر روی یک آهنگ در اپلیکیشن است. آهنگ‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن‌ها را در یک پلی لیست برای لذت شخصی خود قرار دهید. هنگامی که آغاز به این کار کنید خواهید دید که پلی لیست‌هایی که توسط دوستان و هنرمندان ایجاد شده‌اند را دنبال می‌کنید.

اسپاتیفای همچنین هوشمند است، هر بیشتر بیاموزد به چه نوع موسیقی علاقه دارید بر موسیقی که در آینده به شما ارائه می‌دهد تاثیر خواهد گذاشت. هنگامی که وارد بخش discover می‌شوید براساس آنچه به تازگی شنیده‌اید، تعدادی پیشنهاد دریافت می‌کنید. این شامل هنرمندانی مشابه هنرمندانی که به آن‌ها گوش داده‌اید می‌شود، همچنین بخش پل لیست‌های discover weekly و release radar.

Discover Weekly پلی لیستی است که هر دوشنبه توسط اسپاتیفای به صورت خودکار به روز می‌شود و شامل تعدادی آهنگ متفاوت براساس آنچه به تازگی گوش داده‌اید می‌شود.

Release Radar مجموعه‌ای از آهنگ‌های جدیدی است که هنرمندانی که دنبال می‌کنید منتشر کرد‌ه‌اند. توجه کنید که اگر هنرمند مورد علاقه خود را دنبال کنید در صورت تولید محتوای جدید توسط آن‌ها متوجه خواهید شد.

برای یافتن موسیقی جدید بر روی منو سه نقطه کلیک کنید و Go to Playlist Radio را انتخاب کنید و به صورت خودکار به یک ایستگاه رادیو راهنمایی خواهید شد که مجموعه‌ای موسیقی مورد نظر شما را براساس محتوای پلی لیست اصلی پخش خواهد کرد. می‌توانید از این شیوه برای شنیدن آهنگ‌های خاص یا هنرمندان استفاده کنید تنها باید artist radio یا song radio را انتخاب کنید.

 

اتصال بلوتوث به اسپاتیفای چگونه است؟

یکی از مشخص‌ترین فواید اسپاتیفای آن است که می‌توانید با استفاده از آن بر روی تلفن همراهتان آن را به دستگاه‌های مختلفی که دارای بلوتوث هستند متصل کنید و محتوای خود را پخش کنید. این می‌تواند به معنی یک دریافت کننده صدای خانگی باشد، دستگاه پخش اتومبیل‌تان باشد، هدفون‌های بلوتوثی یا اسپیکرهای متصل به بلوتوث، انتخاب‌های زیادی وجود خواهد داشت. با استفاده از اسپاتیفای پرمیوم همچنین می‌توانید از فواید اسپاتیفای کانکت هم بهرمند شوید. برای خرید و فعال سازی اسپاتیفای پرمیوم می‌توانید با کارشناسان پی آسان تماس بگیرید.

 

 

اسپاتیفای پرمیوم

اسپاتیفای کانکت چیست؟

اسپاتیفای کانکت به شما اجازه می‌دهد تا موسیقی خود را از طریق مجموعه متنوعی از دستگاه‌های متصل به وای‌فای پخش کنید مانند اسپیکرهای وای‌فای تلویزیون، آمازون اکو، کروم کست، کامپیوتر خانگی و بسیاری دیگر.

این مزیت عالی است زیرا به این معناست که می‌توانید به موسیقی خود در فضاها و با دستگاه‌های بیشتری گوش دهید. همچنین به شما این انتخاب را می‌دهد که چگونه موسیقی در حال پخش را بر روی حساب کاربری اسپاتیفای خود را کنترل کنید. برای مثال، اگر موسیقی را در اسپیکرها و با استفاده از گوشی خود پخش می‌کنید پس می‌توانید از آن به عنوان یک کنترل هم استفاده کنید تا صدا را تنظیم کنید، آهنگ‌ها را تغییر دهید یا در حالی که گوش می‌دهید یک پلی لیست برای مهمانی خود ایجاد کنید.

 

اتصال اسپاتیفای به آمازون اکو و گوگل هوم چگونه است؟

اگر یک اسپیکر هوشمند خانگی مثل گوگل هوم یا آمازون اکو دارید پس گوش دادن به موسیقی مورد علاقه‌تان بر روی اسپاتیفای می‌تواند لذت بخش باشد. تنها کاری که باید انجام دهید آن است که اسپاتیفای را به عنوان ارائه دهنده اصلی خدمات موسیقی در اپلیکیشن مرتبط انتخاب کنید سپس با استفاده از صدای خود به اسپیکر دستور دهید تا هر چه می‌خواهید را پخش کند.

اگر چندین دستگاه دارید می‌توانید از مزیت کارکرد چند اتاقی استفاده کنید و موسیقی اسپاتیفای را در منزل خود پخش کنید. گروه‌هایی را برای این دستگاه‌ها بسازید آن‌ها را متصل کنید سپس موسیقی یا پلی لیست خود را به‌وسیله صدای خود به آن گروه‌ها منتقل کنید این یکی از ویژگی‌های داشتن یک اسپیکر هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی است. برای خرید این دستگاه‌ها می‌توانید از خدمات پی‌پال استفاده کنید.

 

هزینه اسپاتیفای چقدر است؟

اسپاتیفای به دو شکل اصلی وجود دارد رایگان و پرمیوم. اسپاتیفای پرمیوم ۹ دلار و ۹۹ سنت در ماه است که شامل دسترسی به ویژگی‌هایی نظیر پخش بدون تبلیغات، رد کردن‌های نامحدود، پخش با بالاترین کیفیت و اسپاتیفای کانکت است. برای خرید نسخه اسپاتیفای پرمیوم و پرداخت هزینه آن اینجا کلیک کنید.

اگر چندین نفر در خانه شما از اسپاتیفای استفاده می‌کنند می‌توانید از پرمیوم برای خانواده استفاده کنید که به ۶ نفر اجازه دسترسی به حساب خاص خودشان را براساس یک صورت حساب می‌دهد. تمامی کاربران باید دارای یک آدرس پستی باشند پس بسته‌ای نیست که بتوانید با دوستان خود از آن استفاده کنید اما روش خوبی است که هزینه‌ها را تقسیم کنید.

با قیمت ۱۴ دلار و ۹۹ سنت پرمیوم خانوادگی تفاوت چندانی با پرمیوم معمولی ندارد پس سرمایه گذاری به صرفه‌ای است. شما می‌توانید برای خرید این نسخه پرمیوم از خدمات پرداخت ارز بین‌المللی پی آسان اقدام کنید.

برای دانشجویان و دانش آموزان یک برنامه همراه با تخفیف است که در ماه ۴ دلار و ۹۹ سنت هزینه خواهد داشت.

 

با اسپاتیفای رایگان به چه دسترسی خواهید داشت؟

می‌توانید از اسپاتیفای به صورت رایگان استفاده کنید، اما ویژگی‌های آن محدود خواهد بود. در برنامه رایگان، موسیقی به صورت شافل پخش خواهد شد در هر ساعت می‌توانید 6 آهنگ را رد کنید. رادیو اسپاتیفای در دسترس نیست اما می‌توانید به پلی لیست‌ها میکس روزانه دسترسی داشته باشید.

با استفاده از برنامه رایگان می‌توانید به تمامی پلی لیست‌ها دسترسی داشته باشید، موسیقی جدید کشف کنید، آهنگ‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به آهنگ‌هایی که توسط رادیو اسپاتیفای انتخاب شده گوش دهید. همچنین می‌توانید هر پلی لیست، آلبوم یا هنرمندی را گوش دهید اما تنها به صورت پخش شافل.

استفاده از اسپاتیفای بر روی موبایل، دسکتاپ یا تبلت رایگان است پس به راحتی و در هر جایی قابل دسترس است. می‌توانید به نسخه رایگان  با استفاده از اپلیکیشن‌های گوشی‌های همراه، نرم‌افزار دسکتاپ یا وبسایت دسترسی داشته باشید.

اسپاتیفای پرمیوم به شما دسترسی به همه چیز را می‌دهد اما تبلیغات اجباری را ندارد چه بر روی دسکتاپ، موبایل یا تبلت.

کاربران پرمیوم می‌توانند هر آهنگی را پخش کنند، همچنین می‌توانند پلی لیست‌ها را بیابند و گوش دهند، موسیقی جدید کشف کنند، پلی لیست ایجاد کرده و تغییر دهند، موسیقی و پلی لیست‌ها را به اشتراک بگذارند و به موسیقی که توسط رادیو اسپاتیفای انتخاب شده گوش دهند.

کاربران پرمیوم همچنین می‌توانند آهنگ‌ها را رد کنند، به صورت آفلاین به موسیقی گوش دهند، از بالاترین کیفیت استفاده کنند و از اپلیکیشن اسپاتیفای موجود در گوشی خود به عنوان یک کنترل استفاده کنند.

 

کدهای اسپاتیفای چه هستند؟

 

 

آموزش اسپاتیفای

 

 

اسپاتیفای کد یکی از ویژگی‌های اسپاتیفای است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به آسانی با دوستان و خانواده خود موسیقی به اشتراک بگذارند. می‌توانید با استفاده از آن یک کد خاص برای یک موسیقی، آلبوم یا پلی لیست ایجاد کنید و سپس یک نفر دیگر این کد را اسکن کند و در دستگاه خود به اشتراک گذارد تا به آن‌ها هم اجازه دهید از آن لذت ببرند.

اسپاتیفای کد هم بر روی آیفون و هم دستگاه‌های اندروید کار می‌کند، برای استفاده از آن تنها کافی است بر روی سه نقطه کلیک کنید سپس بر روی آنچه می‌خواهید به اشتراک بگذارید کلیک کنید و سپس آلبوم، تک آهنگ و پلی لیست به صورت پاپ آپ ظاهر می‌شود و کد هم در پایین آن قرار خواهد داشت.

بر روی دیگر دستگاه، بر روی جستجو کلیک کنید و دکمه دوربین را در بالا سمت راست کلیک کنید سپس به سادگی مد ر اسکن کنید و از آن استفاده کنید.

استفاده از اسپاتیفای کد برای همه باز است، پس به دنبال کدهایی از بندها، هنرمندان و نام‌های تجاری مورد علاقه‌تان باشید و سپس آن‌ها را به اشتراک بگذارید.

بیرون از اسپاتیفای کدز می‌توانید به آسانی به صورت مستقیم آهنگ‌ها را از اسپاتیفای بر روی دیگر بسترهای رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر، اسکایپ و تامبلر به اشتراک بگذارید یا لینک را کپی کرده و در جایی که می‌خواهید، قرار دهید. به سادگی بر روی دسکتاپ کلیک راست کنید یا بر روی سه نقطه تک آهنگ، آلبوم، هنرمند یا پلی لیست که می‌خواهید به اشتراک بگذارید کلیک کنید و خدمت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

تایم کپسول اسپاتیفای چیست؟

 

 

تایم کپسول اسپاتیفای

 

 

اسپاتیفای به صورت مرتب آپدیت‌هایی برای خدمات خود ارائه می‌دهد تا به بهتر شدن تجربه شنیداری شما کمک کند. این شامل پلی لیست‌های تغییر یافته و سفرهای اکتشافی است که به شما در گسترش افق موسیقیایی یافتن هنرمندان جدیدی که احتمالا از آن‌ها لذت خواهید برد کمک خواهد کرد.

گاهی آن‌ها لیست‌هایی ایجاد می‌کنند که به شما نشان می‌دهد چه شناخت دقیقی براساس آنچه به تازگی گوش داده‌اید از شما پیدا کرده‌اند. تایم کپسول یکی از این شعبده بازی هاست.

این یک پلی لیست شخصی سازی شده است که نزدیک به ۶۰ تک آهنگ را انتخاب می‌کند که احتمالا شما در دوران رشد خود به آن‌ها گوش داده‌اید. این مجموعه‌ای است از تک آهنگ‌های قدیمی است که به شما لذت نوستالژی خواهد داد. ما تایم کپسول را معمولا بسیار به جا می‌دانیم اما این در صورتی است که اسپاتیفای دانش خوبی از علاقه موسیقی شما پیدا کرده باشد که ارتباط مستقیمی با میزان استفاده شما از آن دارد.

 

پلی لیست‌های میکس روزانه چه هستند؟

 

 

نحوه کار با اسپاتیفای

 

 

اسپاتیفای با استفاده شما از آن علایق شما را شناسایی می‌کند. هر چه بیشتر گوش دهید هوشمندتر می‌شود. این خدمات پخش موسیقی برای چنین هوشی بسیار عالی است. سپس براساس علایق شما پلی لیست‌ها ایجاد می‌شوند.

این شامل پلی لیست‌های خودکاری مانند Summer Rewind نیز هست که شامل تمام آهنگ‌هایی است که در چند ماه گذشته به آن‌ها گوش می‌دادید.

اما پلی لیست‌های میکس روزانه کمی متفاوت هستند آن‌ها شبیه به ایستگاه‌های رادیویی هستند که آهنگ‌های مورد علاقه شما را با آهنگ‌هایی که اسپاتیفای فکر می‌کند ممکن است شما دوست داشته باشید ترکیب می‌کند. چندین پلی لیست میکس روزانه در دسترس است که هر کدام انواع و ژانرهای متفاوتی از موسیقی است که شما گوش داده‌اید. این مجموعه‌ها تا زمانی که علاقه داشته باشید پخش می‌شوند و با لایک کردن آهنگ‌هایی که دوست دارید یا پاک کردن آهنگ‌هایی که دوست ندارید این پلی لیست‌ها را بهتر کنید.

مانند پلی لیست‌های میکس روزانه، دیسکاور ویکلی هم راه خوبی هستند تا موسیقی جدید را بیابید.

 

نسخه خصوصی شنیداری اسپاتیفای چگونه است؟

گوش دادن در اسپاتیفای می‌تواند یک تجربه اجتماعی باشد. اگر اسپاتیفای را به حساب کاربری فیس بوک خود متصل کرده باشید برای مثال دوستان و خانواده شما می‌توانند ببینند به چه گوش می‌دهید و شما هم می‌توانید موزیک‌های مورد علاقه خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. اما در مواقعی ممکن است که نخواهید دیگران بدانند شما به صورت مداوم به چه گوش می‌دهید. همه ما لذت‌های داریم که نمی‌خواهیم دنیا درباره آن چیزی بداند. اسپاتیفای آن را نسخه شنیداری خصوصی نام گذاری کرده است که می‌توانید در قسمت تنظیمات فعال کنید.

 

پادکست‌های اسپاتیفای چیست؟

 

 

پادکست اسپاتیفای

 

 

اسپاتیفای چیز بیشتری از خدمات پخش موسیقی است. اگر شما یک حساب کاربری اسپاتیفای داشته باشید می‌توانید از آن برای گوش دادن به هزاران پادکست متفاوت گوش دهید که شامل همه چیز از کمدی تا ورزشی، سبک زندگی و خبر هستند. این پادکست‌ها هم بر روی اپلیکیشن و هم بر روی جستجوگر دسکتاپ قابل دسترسی است و به راحتی می‌توانید پادکست‌های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و دنبال کنید و هر گاه بخواهید به قسمت‌های مختلف دسترسی داشته باشید.

 

چگونه حساب کاربری اسپاتیفای خود را پاک کنید؟

اگر تصمیم گرفتید دیگر به حساب کاربری خود نیاز ندارید می‌توانید آن را پاک کنید. باید توجه داشته باشید که می‌توانید حساب پرمیوم را به حساب رایگان تبدیل کنید، پس اگر مسئله شما هزینه است توصیه ما به شما این است که ابتدا این گزینه را در نظر داشته باشید.

اگر همچنان خواستار پاک کردن حساب کاربری اسپاتیفای خود هستید این گام‌ها را دنبال کنید:

 1. به صفحه پشتیبانی اسپاتیفای بروید تا ببینید چگونه باید حساب خود را ببندید.
 2. وارد حساب کاربری خود شوید.
 3. بر روی لینک مخصوص پاک کردن حساب کاربری کلیک کنید.

اگر این روش موفق نبود، می‌توانید این روش را هم بیازمایید:

 1. وارد اسپاتیفای شوید و مستقیم به صفحه پشتیبانی بروید.
 2. بخش حساب را انتخاب کنید.
 3. گزینه می‌خواهم حساب اسپاتیفای خود را ببندم را انتخاب کنید.

سپس کلیک کرده یا عضویت خود را لغو کنید.